Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (v1.1.2 + MULTi8) Yuzu PC Emulator 2020 [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Monolith Soft
wydawca: Nintendo
data premiery gry: 29 maja 2020

Opis
Xenoblade to gra jRPG stworzona przez studio Monolith Software. Przy jej powstawaniu brał także udział Tetsuya Takahashi, ale pomimo ich powiązań z serią Xenosaga, omawiana tutaj produkcja to zupełnie inny tytuł i brak w nim jakichkolwiek powiązań z tą kultową serią.

Głównym bohaterem jest będący sierotą 18-letni Shulk, w przeszłości biorący udział w wojnie przeciwko wojskom Kishin, które zaatakowały jego wioskę. Co wydaje się oryginalne, to miejsce akcji. Rozgrywa się ona na ciałach dwóch bogów, którzy swego czasu walczyli ze sobą. Jedno z ciał jest zamieszkiwane przez ludzi, drugie przez istoty mechaniczne. Fabuła opowiada o tym, jak ludzie przygotowują się przed natarciem wrogiej rasy.

Gra oferuje duże, zróżnicowane tereny do eksploracji. Główny bohater nie tylko biega po równinnych lokacjach, ale też wspina się po górach, czy pływa. Z kolei, by zapobiec żmudnemu przemieszczaniu się pomiędzy już odwiedzonymi lokacjami, twórcy dodali możliwość teleportowania się między nimi. Mechanikę zabawy urozmaicają zmienne pory dnia i nocy. Oddziałuje to nie tylko na wygląd odwiedzanych miejsc, ale też na same wydarzenia niektóre postacie można spotkać tylko o odpowiedniej porze.

Gratką dla fanów może być fakt, że za muzykę w tej produkcji odpowiada Yoko Shimomura, która ma na swoim koncie ścieżki dźwiękowe do takich pozycji jak Kingdom Hearts czy Parasite Eve.

Opis instalacji
1. Pobieramy

2. Wyszukujemy folder z pobraną grą i uruchamiamy emulator za pomocą yuzu .exe (znajduje się on Xenoblade Chronicles Definitive Edition (Portable) ) Yuzu Early Access (Portable) Yuzu Early Access)

3. Gdy emulator jest uruchomiony wystarczy przeciągnąć (przytrzymując LPM) w jego okno plik z grą (Xenoblade Chronicles Definitive Edition +.xci) i gra odpala się automatycznie

4. Działa pad od xbox one i 360 aby go włączyć klikamy po kolei emulation/ configure/ controls, następnie wybieramy Pro
Controller i z okienka obok XInput Controller 0 nastepnie Ok

5. Kiedy gra laguje lub występują artefakty klikamy emulation/ configure/ graphics i odznaczamy &quotUse disk shader cache&quot i
następnie OK.

6. Gramy

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=KfjVIQug6

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop