Wiedźmin – Edycja Rozszerzona [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

producent: CD Projekt Red Studio
wydawca: Atari / Infogrames
kategoria: gry cRPG

Data premiery Świat: 19.09.2008, Polska: 19.09.2008

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Microsoft® Windows® XP Service Pack 2 lub Microsoft® Windows® Vista (musi zawierać najnowsze poprawki)
Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800
Pamięć RAM: 1024 MB RAM dla systemu Microsoft® Windows® XP / 1536 MB dla systemu Microsoft® Windows® Vista
Grafika: 128 MB lub więcej pamięci na karcie graficznej DirectX9 z obsługą Vertex Shader/Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X800 lub lepsza)
Wolna przestrzeń dyskowa: 8-13 GB wolnego miejsca na dysku
Dźwięk: Karta dźwiękowa zgodna ze standardem DirectX 9.0c, głośniki lub słuchawki
Napęd DVD: DVD-ROM

The Witcher: Enhanced Edition to poprawiona i usprawniona odsłona bardzo udanej, polskiej gry cRPG, opartej na twórczości popularnego pisarza fantasy, Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy skupili się przede wszystkim na gruntownej optymalizacji kodu źródłowego oraz doszlifowaniu tych aspektów rozgrywki, co do których gracze i recenzenci mieli najwięcej uwag. Wiele wysiłku włożono także w dopracowanie angielskich i niemieckich wersji językowych, znacząco podnosząc ich jakość w stosunku do podstawowej edycji programu.

Do najbardziej oczekiwanych poprawek z pewnością możemy zaliczyć wprowadzenie licznych łatek programistycznych, które dawały się we znaki głównie niestabilną pracą aplikacji oraz męcząco długim czasem ładowania się lokacji. Obie te kwestie nie powinny już nękać odbiorców w Edycji Rozszerzonej Wiedźmina – wedle autorów, długość wczytywania się poziomów została skrócona o 80%, zaś trudności związane ze stabilnością gry (szczególnie dotkliwie odczuwane na słabszych lub bardziej nietypowych konfiguracjach sprzętowych) raz na zawsze przeszły do historii. Programiści dogłębnie przeanalizowali także te fragmenty kodu, które odpowiadały za realizację starć i interakcję z bohaterami niezależnymi, wydatnie poprawiając sugestywność tych aspektów rozgrywki.

Proponuje również pobrać patch 1.5. Patch eliminuje potrzebę grania z płytką w napędzie, eliminuje problemy z EAX i rozmyciami. Dodatkowo zawiera również 5 nowych przygód stworzonych przez entuzjastów gry.

Rozmiar: 17.42 GiB

sprawdź horoskop