Weedcraft Inc (2019) [MULTi7-PL] [RePack] [SpaceX] [v 1.02] [DVD5] [.exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Vile Monarch
wydawca: Devolver Digital

Premiera:
=======================
11 kwietnia 2019
11 kwietnia 2019 Steam

Gatunek: Strategiczne ekonomiczne polskie indie

Tryb gry: single player

Opis

Weedcraft Inc to strategia ekonomiczna traktująca o produkcji i dystrybucji marihuany. Projekt opracowało warszawskie studio Vile Monarch, mające na koncie takie tytuły jak Oh…Sir The Insult Simulator czy Crush Your Enemies.

Mechanika
Akcja gry toczy się współcześnie w Stanach Zjednoczonych. Gracz obejmuje kontrolę nad nowo otwartą firmą zajmującą się sprzedażą marihuany. Weedcraft Inc pochodzi do tej tematyki w sposób kompleksowy, pozwalając nam sprawdzić się w każdym aspekcie tego biznesu.

Podczas zabawy gracz musi uprawiać konopie, starając się odkryć najbardziej efektywne metody i krzyżować ich odmiany, aby stworzyć warianty skrojone pod gust coraz bardziej wymagającej klienteli. Do naszych obowiązków należy także dystrybucja produktu, zatrudnianie personelu i walka z konkurencją.

Odnoszenie sukcesów nie jest łatwe, gdyż jak na strategię ekonomiczną przystało, gracz musi nauczyć się odpowiednio bilansować wydatki z przychodami. Dużych problemów biznesowi przysparzają także policjanci na szczęście w grze nie zabrakło nielegalnych metod ułatwiania sobie życia, np. przez łapówki czy szantaże. Dodatkowych atrakcji dostarcza zmieniający się system prawny ? inaczej zarządzamy firmą, gdy dozwolony jest tylko handel marihuaną medyczną, a inaczej, gdy dopuszczone zostaje używanie rekreacyjne możemy także wpływać na ustawodawstwo. Podczas zabawy kształtujemy także relacje z bogatą galerią postaci.

Podczas zabawy gracze mają sporą swobodę działania. Możliwe jest tak omijanie prawa i rozwijanie biznesu bez uwagi na koszty społeczne, jak i próba w pełni legalnej działalności. Weedcraft Inc oferuje bogaty wybór scenariuszy z różnorodnymi warunkami i wyzwaniami.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7+ (x64)
Procesor: 3,1 GHz
RAM: 4 GB
Karta wideo: DirectX 10
Miejsce na dysku: 6 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe/.bin
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Zmień język w menu gry

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=JydKvlVG1wk

Rozmiar: 1.36 GiB

sprawdź horoskop