Victor Vran: Overkill Edition 2017 V2 07 20171123 [All DLCs + Bonus Content + Patch] [MULTi12 PL] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Listopad 2017 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 6 czerwca 2017 – 25 Listopada 2017 (GOG Patch V2.07.20171123)
Gatunek: RPG, Fantasy, HackandSlash, Izometryczne, Reedycje/Remastery/Remaki
Producent: Haemimont Games
Wydawca: Wired Productions
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Bułgarski, Węgierski, Rosyjski, Czeski, Polski

Wydanie Zawiera:
– Victor Vran: Wallpaper
– Victor Vran: Wanderer Outfit
– Victor Vran: Highlander Outfit
– Victor Vran: Fractured Worlds
– Victor Vran: Tome Of Souls Weapon
– Victor Vran: Cauldron Of Chaos Map
– Victor Vran: M&ampoumltorhead Through The Ages

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V2.07.20171123 + All DLCs + Bonus Content + Patch

…( Opis )…
Victor Vran: The Overkill Edition to rozszerzona edycja produkcji z roku 2015 roku o tytule Victor Vran. Nowe wydanie na platformę PC Windows prócz podstawowej wersji gry zawiera dwa duże dodatki fabularne, pozwalające zwiedzić nowe obszary oraz stawić czoła nowym wyzwaniom. Rozszerzenia nie wprowadzają rewolucji w założeniach rozgrywki.
Bohaterem gry jest Victor Vran, z zawodu łowca potworów, doskonały wojownik nieuciekający przed żadnym niebezpieczeństwem. W kampanii fabularnej gry podstawowej w poszukiwaniu zaginionego przyjaciela udaje się do krainy o nazwie Zagoravia. Na miejscu okazuje się, że mieszkańcom zagrażają potwory, więc Vran wykorzystuje swoje nieprzeciętne umiejętności by rozprawić się z niebezpieczeństwem.
W DLC o podtytule Fractured Worlds bohater udaje się do innego wymiaru, poskładanego z fragmentów innych światów. Na eksplorację czekają tam cztery wielkie lochy podlegające codziennym zmianom, a na dodatek niekończące się podziemia znane jako Fracture.
Drugie fabularne rozszerzenie, o podtytule: Motorhead: Through the Ages, stawia przed Victorem zadanie oczyszczenia trzech opanowanych przez demony światów. By tego dokonać, musi użyć mocy nieśmiertelnego zespołu. W tworzeniu dodatku czynny udział brali członkowie kapeli Motorhead. Cała trójka, na czele z nieżyjącym już basistą, Lemmym Kilmisterem, pojawia się zresztą w grze. Ponadto miejsca odwiedzane w trakcie przygody nawiązują do tytułów piosenek grupy, jak na przykład Pub in the End of Time.
Produkcja studia Haemimont Games jest przedstawicielem gatunku action RPG. Walki rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a duży wpływ na zwycięstwo mają manualne zdolności grającego. W nagrodę za pokonywanie przeciwników zdobywa się punkty doświadczenia, które następnie można przeznaczyć na ulepszenie bohatera. Co istotne, w produkcji nie ma sztywnego podziału na klasy, więc postać może korzystać z każdej znalezionej bądź zdobytej broni (do dyspozycji oddano zarówno broń palną jak białą, od strzelb, przez strzelające błyskawicami karabiny po młoty, kosy i miecze), jednak od aktualnie wykorzystywanego oręża zależy dostęp do umiejętności specjalnych i combosów. Każdy z elementów uzbrojenia charakteryzuje się też inną szybkością, zasięgiem oraz zadawanymi obrażeniami odpowiedni dobór ekwipunku pozwala na odniesienie sukcesu w walce z konkretnymi typami przeciwników.
System walki uzupełniony został o różnego rodzaju przedmioty magiczne, na czele z kartami przeznaczenia. Nakładają one na Victora różnego rodzaju efekty, dzięki czemu może się na przykład szybciej poruszać. Gra posiada również system tworzenia przedmiotów, zwany tutaj Transmutacją, pozwalający miedzy innymi na ulepszanie broni bądź tworzenie specjalnych talizmanów.
Rozszerzenia obecne w edycji Overkill dodają do produkcji niekończące się, wypełnione potworami lochy oraz możliwość awansu postaci nawet do 60. poziomu doświadczenia. Dodatkowo w grze znalazło się miejsce na tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy przez sieć lub dwóch na jednym ekranie.
Victor Vran charakteryzuje się schludnie wykonaną trójwymiarową oprawą graficzną. Ekran często rozświetla się kolorami pod wpływem wykonywanych przez gracza ataków. Liczne wybuchy, wyładowania elektryczne czy płomienie z miotacza ognia kontrastują z ponurymi lokacjami i niekończącymi się zatęchłymi lochami. Oprawa muzyczna z kolei to połączeni ostrych gitarowych riffów i galopującej perkusji, przywodzących na myśl twórczość zespołu Motorhead.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Quad Core 2.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 560/Radeon HD 5850 lub lepsza, Windows 7/8 64-bit
Minimalne: Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 460/Radeon HD 4870 X2, Windows Vista(SP2)/7/8
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Wybór Języka w Folderze Gry w Pliku language_setup

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/5b4e9c271e30c.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/b52575d7df3bb.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 5.09 GiB

sprawdź horoskop