Vesta 2018 [MULTi2 ENG] [ISO] [PLAZA] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie PLAZA: 23 Stycznia 2018
Premiera Gry: 19 Stycznia 2018
Gatunek: Logiczne, Science Fiction, Postapokaliptyczne, Elementy Przygodowe, Elementy Zręcznościowe
Producent: FinalBoss Games
Wydawca: Eastasiasoft
Dostępne Języki: Angielski, Hiszpański

…( Opis )…
Vesta jest logiczną grą akcji osadzoną w zaawansowanym technologicznie, postapokaliptycznym świecie. Produkcja została stworzona przez hiszpańskiego niezależnego dewelopera FinalBoss Games i wydana na PC Windows przez firmę Eastasiasoft.
Gracze wcielają się w tytułową bohaterkę &ampndash sześcioletnią dziewczynkę, która mieszka w podziemiach opuszczonego kompleksu, niegdyś zamieszkanego przez ludzi i roboty. Z pomocą swojego przyjaciela Droida, a także dzięki wskazówkom niewielkiego Bota, Vesta stara się wydostać z tego niebezpiecznego miejsca i dowiedzieć się, co stało się z jego poprzednimi mieszkańcami.
Vesta wydana na PC Windows jest przedstawicielem gatunku logicznych gier akcji z widokiem w rzucie izometrycznym. Rozgrywka skupia się na przemierzaniu lokacji złożonych z szeregu przeszkód i pułapek, których ominięcie wymaga logicznego myślenia. Pod kontrolę graczy oddane zostają dwie postacie: tytułowa Vesta oraz Droid. Każde z nich posiada unikatowe umiejętności i cechy: Vesta jest zręczna i potrafi zarządzać energią &ampndash najważniejszym zasobem tego świata, zaś jej przyjaciel jest silny i wytrwały. Rozwiązanie zawartych w grze zagadek wymaga sprawnego łączenia talentów obydwojga bohaterów. Od czasu do czasu przychodzi nam też walczyć z wrogimi robotami, a w wybranych miejscach czekają na nas potężni bossowie &ampndash pokonywanie ich wymaga sprytu i właściwej taktyki.
Autorzy z FinalBoss Games przygotowali przeszło 30 poziomów, a także wiele sekretów i ciekawostek do odnalezienia.
Vesta posiada atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną, która charakteryzuje się atrakcyjnym kierunkiem artystycznym. Opowieść jest przekazywana za pośrednictwem ręcznie rysowanych, animowanych, komiksowych plansz.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 730 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 626.94 MiB

sprawdź horoskop