UFO: Kolejne Starcie – UFO: Aftermath chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Strategia turowa bazująca na serii X-COM, niejako nowa, bardziej rozwinięta wersja starego przeboju z lepszą grafiką, większą ilością gatunków obcych, technologii, broni oraz tą samą grywalnością i pomysłem.

UFO: Aftermath to strategia turowa czerpiąca garściami z dawnego przeboju UFO: Enemy Unknown. Początkowo gra nosiła tytuł Dreamland Chronicles: Freedom Ridge i była tworzona przez zespół Mythos Games. Niespodziewanie projekt zawieszono i wydawało się już, że nigdy nie zostanie ukończony. Pojawił się jednak czeski developer Altar Interactive (twórca strategii Original War) i zajął się jego dalszą produkcją. Akcja Aftermath przenosi graczy w niezbyt odległą przyszłość, gdzie w wyniku inwazji obcych wielka ziemska cywilizacja została zredukowana do garstki ocalonych. Z czasem ludzie pozostali przy życiu zorganizowali się i zaczęli walczyć z najeźdźcami. Gracze muszą pokierować tę garstkę do zwycięstwa.

Rozgrywka jest bardzo podobna do tej znanej z serii X-COM, mamy więc rozwój baz, postęp techniczny, przejmowanie i asymilowanie do własnych potrzeb technologii obcych oraz walkę. Kierujemy naszymi żołnierzami w pełni trójwymiarowym środowisku, w poszczególnych turach wydajemy im odpowiednie rozkazy i obserwujemy przebieg sytuacji. Nasi ludzie mają duży zakres ruchów, mogą biegać, chodzić, klękać, leżeć oraz używać całej gamy broni: wyrzutni rakiet, karabinów, granatów, a późnej także laserów i innych pozaziemskich wynalazków. Stopniowo zyskują też doświadczenie, nowe umiejętności i cechy. Podsumowując UFO: Aftermath to gra ściśle bazująca na serii X-COM, nie wprowadzająca większych udziwnień do znanej nam rozgrywki. Nie znaczy to jednak, że jest to zwykła kopia. To nowa bardziej rozwinięta wersja starego przeboju. Mamy lepszą grafikę, więcej gatunków obcych, więcej technologii, broni oraz tą samą grywalność i pomysł.

* Połączenie strategii globalnej z koniecznością prowadzenia walki taktycznej.
* Walka na lądzie i w powietrzu z kosmitami i mutantami.
* Cztery rodzaje baz – naukowa, wojskowa, produkcyjna i zwalczania Biomasy.
* Misje taktyczne generowane losowo – każda rozgrywka inna od poprzedniej.
* Ponad 100 różnorodnych celów misji.
* Ponad 70 różnych rodzajów broni.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1641

Rozmiar: 1.30 GiB

sprawdź horoskop