Total War: ROME II [Emperor Edition] 2013) [MULTi9-PL] [SteamRip] [R.G. Origins] (2.4.0.19728dlc] [DVD9] [.exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

Creative Assembly producent
SEGA wydawca

Premiera:
==========================
3 września 2013
3 września 2013 premiera PL

Gatunek: Strategiczne, multiplayer, RTS, starożytność, strategiczne wojenne, turowe

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Total War: Rome II to kolejna odsłona strategii czasu rzeczywistego należącej do znanej i lubianej serii Total War. Gra została stworzona przez brytyjskie studio Creative Assembly, które odpowiada za jej poprzednie części (np. Shogun, Medieval czy Empire) oraz kilka innych tytułów (Viking: Battle for Asgard, Stormrise). Po wojnach napoleońskich i próbach zjednoczenia feudalnej Japonii seria ponownie zabiera graczy do starożytnego Rzymu. W Total War: Rome II wcielamy się w przywódcę państwa rzymskiego (lub dowolnego innego kraju), który staje do walki o władzę oraz dominację terytorialną. W otwartej kampanii, rozgrywanej w systemie turowym, możemy określić styl rządzenia oraz podbijać inne prowincje, aby rozwijać własne włości. Okres historyczny obejmuje całe wieki, począwszy od powstania Republiki Rzymskiej. Wraz z upływem czasu gracz może zdecydować czy obronić republikę, czy też uczynić z Rzymu imperium. W tym burzliwym okresie mądry przywódca spodziewa się ataku z każdej strony ? nawet dotychczasowych przyjaciół. Gracz musi liczyć się z wszechobecną zdradą, bowiem rozgrywka kładzie spory nacisk na relacje między wpływowymi osobistościami. Mapa strategiczna podzielona została na setki regionów pogrupowanych w większe prowincje.

Każdy region trzeba osobno podbić, ale już zarządzanie nimi odbywa się w skali całych prowincji ? dzięki takiemu rozwiązaniu, gracz nie traci czasu na zajmowanie się zbyt dużą ilością szczegółów, a zamiast tego może obrać politykę dla danego rejonu i skupić się na dowodzeniu armiami. Oprócz dowodzenia z perspektywy mapy strategicznej, wielokrotnie prowadzimy swoje wojska do bitew toczonych w czasie rzeczywistym, w których uczestniczą nierzadko dziesiątki tysięcy żołnierzy. Mogą w nich brać udział jednocześnie zarówno jednostki lądowe jak i flota. Daje to ciekawe możliwości taktyczne ? przykładowo okręty uzbrojone w katapulty osłaniające żołnierzy lądujących na plaży. Bitwy rozpoczynają się w różny sposób, zależny od okoliczności, jak choćby przez wspomniane wcześniej lądowanie na plaży. Choć rozstawienie oddziałów w polu nie zniknęło, to twórcy zdecydowali się być pod tym względem bardziej elastyczni. Do dyspozycji otrzymujemy również różne machiny oblężnicze ? katapulty, balisty, wieże oblężnicze, tarany i inne. Ułatwieniem w dowodzeniu armiami w boju jest nowy widok kamery. W dowolnym momencie można ją oddalić ? obserwujemy wówczas pole bitwy z góry, a nasze jednostki przedstawione są w formie uproszczonych ikon. Ze względu na wielkość miast, ich zdobycie nie ogranicza się do utrzymania centralnego placu przez kilka minut. Walki trwają w różnych dzielnicach, a przejęcie kontroli nad metropolią wymaga zrealizowania kilku dynamicznie przyznawanych celów. Total War: Rome II wykorzystuje unowoczesniony silnik graficzny Warscape engine, oddający najdrobniejsze szczegóły starć. Gra pozwala dosłownie zawiesić kamerę nad ramieniem poszczególnych żołnierzy ? zmienia się wówczas perspektywa na trzecioosobową, a obraz nieraz się trzęsie jak w dobrym filmie akcji. Twórcy duży nacisk położyli na ogromną szczegółowość postaci ? każda z nich ma własny szkielet animacji i mimikę twarzy. Pojedynki między wojownikami zostały zaprojektowane w oparciu o autentyczne techniki starożytnych stylów walki ? żołnierze dźgają, unikają ciosów przeciwnika, atakują wrogów tarczą. Przerywniki filmowe przed co większymi bitwami stworzone zostały na silniku gry, a generałowie przemawiają do swoich podwładnych. Również otoczenie zostało oddane z dużą pieczołowitością ? miasta mają specyficzną dla regionu architekturę, mury pokryte są malunkami, budynki walą się pod ostrzałem katapult, dym rozprasza światło słoneczne, a ekwipunek walczących ulega zniszczeniu i zabrudzeniu. Podbite miasta zmieniają wygląd na mapie strategicznej ? po przybliżeniu można dostrzec zrujnowane budynki, ciała poległych i krążące nad nimi sępy. W grze powraca tryb dla wielu graczy w którym gracze toczą ze sobą indywidualne bitwy lub prowadzą całe kampanie.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Vista / Windows 7 / Windows 8
Procesor: dwurdzeniowy procesor Intel 2 GHz / procesor Intel Core 2,6 GHz
Pamięć: 2 GB
Karta wideo: 512 MB karta zgodna z DirectX 9.0c (model cieniowania 3, wsparcie dla tekstury wierzchołków)
Karta dźwiękowa: urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX? 9.0c
Wolne miejsce na dysku twardym: 33,2 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe/.bin
2. Skopiuj zawartość folderu crack do folderu gry
3. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
4. Graj
5. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Język gry zależy od języka instalatora.

DODATKI:
===================
Total War: Rome II – Base Game
Rise of the Republic Campaign Pack
Empire Divided Campaign Pack
Wrath of Sparta Campaign Pack
Imperator Augustus Campaign Pack
Hannibal at the Gates Campaign Pack
Caesar in Gaul Campaign Pack
Desert Kingdoms Culture Pack
Greek States Culture Pack
Black Sea Colonies Culture Pack
Nomadic Tribes Culture Pack
Pirates and Raiders Culture Pack
Baktria Faction Pack
Massilia faction pack
Seleucid Empire Faction Pack
Beasts of War Unit Pack
Daughters of mars unit pack
Seasons & Wonders Update
Blood & gore

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=qfjFynhzqRI

Rozmiar: 18.61 GiB

sprawdź horoskop