Titan Quest [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Iron Lore ( producent )
THQ Inc. ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
26 czerwca 2006 ( światowa data premiery )
11 sierpnia 2006 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet

wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP

Titan Quest to oryginalne połączenie akcji i elementów fabularnych, sygnowane nazwiskiem Briana Sullivana, współtwórcy m.in. Age of Empires, stojącego na czele Iron Lore Entertainment, czyli developera gry.

Titan Quest to oryginalne połączenie akcji i elementów fabularnych, sygnowane nazwiskiem Briana Sullivana, współtwórcy m.in. Age of Empires, stojącego na czele Iron Lore Entertainment, czyli developera gry. Akcja przenosi nas w czasy starożytnej Grecji i Egiptu, kiedy to tytułowi Tytani uciekli ze swego wieczystego więzienia aby siać spustoszenie na Ziemi. W walce pomiędzy starymi i nowymi bogami, to ludzie zdecydują o losie świata. Zadaniem gracza jest podróż przez starożytny świat i odkrycie sposobów na ponowne uwięzienie mitycznych Tytanów.

Dzięki Titan Quest gracze mają okazję odwiedzić osławione miejsca, takie jak Partenon, labirynt w Knossos, Piramidy czy Wiszące Ogrody Semiramidy. Twórcy przygotowali ogromny arsenał broni, składający się z ponad 1,000 unikalnych i legendarnych przedmiotów. Postać gracza może doskonalić swoje umiejętności i zdolności dzięki elastycznemu systemowi klas, który daje praktycznie nieskończone możliwości rozwoju. Grę stworzono w bardzo szczegółowej, niemal fotorealistycznej oprawie graficznej.

Oprócz rozgrywki jednoosobowej Titan Quest oferuje także tryb multiplayer.

Klucze do gry w trybie Multi na stronie:www.cdprojekt.pl/codes/titan

Instrukcja instalacji:
1.Wypakować archiwum.
2.Zainstalować grę.
3.Z katalogu Crack skopiować plik i wkleić do głównego katalogu gry.
4.Graj.
5.Miłej Zabawy.

Rozmiar: 2.88 GiB

sprawdź horoskop