The Vanishing of Ethan Carter Redux *2015* [x64] [MULTI-PL] [EXE] [STEAM] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

INFO
Wydanie: *2015*
Gatunek: 3D/Przygodowe
Producent: The Astronauts
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games
Tabletka: SKiDROW

OPIS
The Vanishing of Ethan Carter to gra przygodowa FPP stworzona przez warszawskie studio The Astronauts pod przewodnictwem zasłużonego dla polskiej branży Adriana Chmielarza. Tytuł jest pierwszym projektem dewelopera, który powstał po tym, jak Chmielarz wraz z kilkoma współpracownikami odszedł ze studia People Can Fly, gdy należało jeszcze do amerykańskiego Epic Games.
Źródłami inspiracji dla twórców produkcji były twórczość z nurtu weird fiction, pulpowe horrory oraz opowiadania grozy z początków ubiegłego stulecia (jak chociażby utwory H. P. Lovecrafta). Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry – Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne. Podążając tropem dziecka, trafia on do Red Creek Valley – pięknej górskiej doliny na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych – gdzie znajduje potwornie zmasakrowane ciała porywaczy Ethana. Przy pomocy współczesnych narzędzi detektywistycznych oraz własnych zdolności bohater musi rozwikłać mroczną zagadkę morderstw oraz poznać los zagubionego dziecka.
W wersji Redux silnik zapisuje stan całego wirtualnego świata po większości czynności wykonanych przez gracza. Oznacza to, że możemy wyjść z gry w dowolnym momencie, a gdy do niej wrócimy to wznowimy zabawę dokładnie od tego momentu, w którym ją przerwaliśmy. Znacznemu ulepszeniu uległo także wczytywanie danych w tle. Teraz da się bez problemu przebiec z jednego końca mapy na drugi, podczas gdy wykonanie tego wcześniej potrafiło doprowadzić do zacięcia się gry na krótką chwilę.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core2 DUO / AMD FX4200 / 2.4GHz (lub lepszy);
Pamiec RAM: 4GB lub wiecej;
HDD: 9GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: zgodna z DirectX 11 / GeForce GTX 750;
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "The.Vanishing.of.Ethan.Carter.Redux.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Wybor języka w menu gry. Dostępne języki: Angielski i Polski.

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

Rozmiar: 2.91 GiB

sprawdź horoskop