The Uncertain: Last Quiet Day v.1.0.1.004 [GOG] [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: ComonGames
wydawca: ComonGames
data premiery gry: 22 września 2016

Opis
The Uncertain na PC, iOS i AND jest dziełem niezależnego studia ComonGames. Twórcy mają na swoim koncie wiele mniejszych produkcji, a omawiany tytuł stanowi najambitniejszy z ich dotychczasowych projektów. Mamy bowiem do czynienia z połączeniem gry eksploracyjnej i przygodówki, w którym akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

W wyniku trwających przez długie lata wojen ludzkość całkowicie wyginęła. Ziemia ponownie została opanowana przez roślinność i inne, proste formy życia, którym towarzyszą napędzane sztuczną inteligencją roboty. Jednostka, w którą wciela się gracz, to RT-217NP. Bohater stara się zrozumieć ludzką naturę oraz przyczynę zagłady całej cywilizacji. Fabuła przekazywana jest zarówno poprzez rozmowy z napotkanymi androidami, jak i za pośrednictwem znajdowanych po drodze notatek. Nasze działania nie pozostają bez wpływu na relacje protagonisty z postaciami niezależnymi, a opowiedziana w grze historia może zakończyć się na kilka sposobów.

The Uncertain na PC, iOS i AND dystrybuowane jest w formie epizodów w każdym z nich gracz przejmuje kontrolę nad inną maszyną. Pierwszy, zatytułowany The Last Quiet Day, pozwala wcielić się w robota inżynieryjnego, z kolei nowi bohaterowie pojawiają się w kolejnych odcinkach.

Trzon rozgrywki w The Uncertain stanowi eksploracja otoczenia. Na środowisko gry składają się nie tylko plenery, takie jak choćby nietknięte przez człowieka lasy, lecz także rozmaite zabudowania, stanowiące pamiątkę po dawnej cywilizacji. To właśnie w takich miejscach główny bohater odnajduje przydatne przedmioty, z których następnie może zrobić użytek. Wykorzystywanie dostępnych zasobów pozwala na rozwiązywanie zagadek środowiskowych, które często zmuszają gracza do niekonwencjonalnego myślenia.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 x64
Procesor: Intel i3 lub AMD
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 570
Miejsce na dysku: 8 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7 x64
Procesor: Intel i5 / AMD Phenom II X6
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 9xx
Miejsce na dysku: 8 GB

Opis instalacji
Zainstaluj grę z pliku setup_the_uncertain_last_quiet_day_1.0.1.004_(44481).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=VIBsx071sTs

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop