The Solus Project 2016 V1 1 [MULTi10 PL] [REPACK QOOB] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

Wydanie QOOB: 12 Czerwca 2018
Premiera Gry: 7 Czerwca 2016 – 12 Czerwca 2018 (Patch V1.1)
Gatunek: Przygodowe, Elementy Logiczne, FPP, Sandbox, Science Fiction, Survival
Producent: Teotl Studios
Wydawca: Grip Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Duński, Szwedzki, Rosyjski, Czeski, Polski
Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.1

Opis

The Solus Project to utrzymany w klimacie science fiction survivalowy sandbox z widokiem pierwszoosobowym, dostępny na platformie PC Windows. Produkcję opracowało szwedzkie studio Teotl, mające na koncie grę logiczną The Ball oraz pełną łamigłówek platformówkę Unmechanical.

Fabuła osadzona została w tym samym świecie co The Ball, choć akcję przeniesiono w odległą przyszłość, w czasy, gdy Ziemia stoi na skraju zagłady ekologicznej. Zdesperowana ludzkość rozpoczyna poszukiwania nowych światów do skolonizowania, a my wcielamy się w członka jednej z odpowiedzialnych za tę misję ekip odkrywców. Po dwudziestu latach podróży gwiezdnej docieramy wreszcie na miejsce, ale lądowanie na planecie kończy się wypadkiem, w wyniku którego ginie cała załoga &amp#8211 poza postacią gracza. Co gorsza, uszkodzeniu ulega większość sprzętu, w tym urządzenia komunikacyjne. Tym samym zostajemy kompletnie sami i możemy liczyć tylko na siebie.

The Solus Project opiera się na przetrwaniu. Gracz, aby nie umrzeć, musi spać, zachować odpowiednią temperaturę ciała, poziom wyżywienia i nawodnienia organizmu, a także unikać obrażeń wynikających z upadku czy konfrontacji z wrogo usposobioną fauną i florą. W zdobywaniu niezbędnych surowców pomagają narzędzia, które bohater wykonać może samodzielnie, a także sprzęt odnajdywany w toku fabuły.

The Solus Project wyróżnia półotwarta struktura poziomów. Do dyspozycji gracza oddano kilka dużych, w pełni eksplorowalnych wysp oraz zamknięte poziomy podziemne. Poszczególne rejony świata różnią się od siebie wyglądem i panującymi na nich warunkami atmosferycznymi. Nawiedzane są też przez niebezpieczne zjawiska pokroju tornad, deszczu asteroid czy suszy. Każdy z sektorów wypełniony jest monumentalnymi, pradawnymi konstrukcjami, które odwiedzić można na własną rękę lub w wyniku postępu fabuły.

Gra zachęca do eksplorowania &amp#8211 wszystkie części świata wypełniono licznymi sekretami i znajdźkami czekającymi na odkrycie. Łącznie The Solus Project skrywa 118 artefaktów poupychanych w najtrudniej dostępnych częściach mapy, zaś historię planety, na której rozgrywa się akcja, można poznać poprzez zgłębienie 513 notatek i malowideł.

Wydany na platformie PC Windows The Solus Project odznacza się atrakcyjną oprawą graficzną, stworzoną za pomocą technologii Unreal Engine 4. W wersji PC gra oferuje dodatkowo wsparcie dla Oculus Rift, a niewątpliwą gratką dla fanów są potężne narzędzia moderskie, pozwalające w łatwy sposób dodawać do wirtualnego świata nowe lokacje i zadania.

Dane techniczne

Minimalne: Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 460 lub lepsza, 11 GB HDD, Windows 7 64-bit

Czas Instalacji: 1 Min (zależne od wydajności PC)
…( Instalacja )…

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj
Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 3.01 GiB

sprawdź horoskop