The Sims 4: Deluxe Edition 2014 2017 V1 37 35 1010 [All DLCs &amp Add Ons] [MULTi17 PL] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie ELAMIGOS: 13 Grudnia 2017 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 2 Września 2014 – 12 Grudnia 2017 (Patch V1.37.35.1010)
Gatunek: Symulacje, Ekonomiczne, Sandbox
Producent: EA Maxis / Maxis Software
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dostępne Języki: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Fiński, Francuski, Włoski, Holenderski, Norweski, Duński, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Koreański, Szwedzki, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Czeski, Polski

Zawartość Dodatkowa:
– The Sims 4: Toddlers
– The Sims 4: Dine Out
– The Sims 4: Vampires
– The Sims 4: City Living
– The Sims 4: Parenthood
– The Sims 4: Cats &ampamp Dogs
– The Sims 4: Spooky Stuff
– The Sims 4: Spa Day Add-on
– The Sims 4: Digital Soundtrack
– The Sims 4: Bowling Night Stuff
– The Sims 4: Get To Work Add-on
– The Sims 4: Get Together Add-on
– The Sims 4: Outdoor Retreat Add-on

– Creepy
– Fitness Stuff
– Backyard Stuff
– Tong Lok Room
– Kids Room Stuff
– Sharing The Fun
– Escapada Gurmet
– Cool Kitchen Stuff
– Perfect Patio Stuff
– Luxury Party Stuff
– Open-Air Vacations
– Movie Hangout Stuff
– Vintage Glamour Stuff
– Romantic Garden Stuff
– Holiday Celebration Pack
– UV Light Reward (Late Night)
– Shine On Reward (Ambitions)
– Alma Mater Reward (University)
– Paws Anonymous Reward (Pets)
– The Ultimate Freezer Bunny Award
– The Sims 4 Up All Night Digital Content
– Beacon Of Ages Reward (Generations)
– Truly Tropical Reward (Island Paradise)
– Your Name In Lights Reward (Showtime)
– Time Travelers Reward (Into The Future)
– Enchanted Aurora Reward (Supernatural)
– Never Ending Reward (World Adventures)
– Whatever The Weather Reward (Seasons)
– Let There Be Plumbobs Award (The Sims 3)
– The Sims 4 Life Of The Party Digital Content
– The Sims 4 Awesome Animal Hats Digital Content

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.37.35.1010 + All DLCs

…( Opis )…
The Sims 4 na PC Windows to kolejna część serii popularnych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu, za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis. Pierwsze The Sims ukazało się jeszcze w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity oraz innych pokrewnych mu gier z Sim w tytule, które święciły swoje największe sukcesy w latach 90. The Sims szybko przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu dewelopera, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki. Dzięki żywotności i popularności gry, od lat systematycznie ukazują się jej kolejne części oraz dziesiątki mniejszych i większych dodatków.
Czwarta część The Sims, podobnie jak poprzedniczki unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki stawiając na powolną ewolucję sprawdzonych rozwiązań. W trakcie gry nadal opiekujemy się więc rodziną wirtualnych Simów dbając o ich wszystkie potrzeby, zarówno duchowe jak i materialne, a także zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.
Rozpoczynając zabawę ponownie tworzymy swoich simów, tym razem jednak mamy do wyboru dużo więcej modyfikatorów i opcji niż w trzeciej części cyklu. Wizualny edytor pozwala nam znacznie dokładniej określić wygląd postaci. Kompleksowo wpływamy na cechy takie jak sylwetka, wzrost, waga, kształt twarzy itd. Ogromne znacznie ma również charakter. Gracze wybierają kilka z kilkudziesięciu dostępnych cech osobowości, a także długoterminowe cele bohatera. Mają one wpływ na późniejsze zachowanie sima i są elementem poprawionego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Simy zachowują się dzięki niemu naturalniej i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na zaistniałe wokół nich sytuacje. Nowinką są również emocje odczuwane przez wirtualnych bohaterów. Wpływa na nie, nie tylko poziom aktualnie zaspokojonych potrzeb czy społeczne interakcje, ale także używane sprzęty domowe czy noszone ubrania. Przeżywanie konkretnych emocji odblokuje przed nami m.in. nowe opcje dialogowe.
Od samego początku istotną częścią serii był edytor pozwalający nam budować wymarzone rezydencje i domy. W The Sims 4 wybieramy jedną z dwóch okolic, w której budujemy nasze wymarzone cztery kąty. Interfejs konstruktora został poprawiony i udoskonalony, dzięki czemu jest bardziej intuicyjny i przyjemniejszy w użyciu. Co ważne, dzięki opcjom społecznościowym możemy teraz dzielić się stworzonymi przez nas domami z innymi graczami, a także komentować i oceniać ich dzieła. Nowym aspektem są również misje oraz osiągnięcia, za których wykonanie jesteśmy nagradzani meblami czy strojami.
Oprawa produkcji może zawieść wiernych fanów, którzy oczekiwali znaczącej poprawy jakości modeli postaci oraz otoczenia czy wprowadzenia nowych efektów graficznych. The Sims 4 na PC Windows nie różni się znacząco pod tym względem od trzeciej części cyklu, co tłumaczone jest chęcią lepszej optymalizacji w porównaniu do poprzedniej odsłony kultowej serii.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7(SP1)8/8.1/10 64-bit
Minimalne: Intel Pentium 4 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1/10
…( Instalacja )…
1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 22.78 GiB

sprawdź horoskop