The Settlers 7: Droga Do Królestwa 2010 [DLC + Patch V1 09/V1 12] [MULTi7 PL] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie: 30 Lipca 2017 (Correction Torrent) (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 26 Marca 2010
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, RTS, Średniowiecze
Producent: Blue Byte GmbH
Wydawca: Ubisoft
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Holenderski, Polski (+Dubbing)

Zawartość Dodatkowa:
– The Settlers 7 – Enabler (DLC)
– The Settlers 7 – Patch V1.09 Or Later To V1.12 (Już Zaimplementowany)

Screeny Mojego Wykonania PL:
– https://zapodaj.net/7f0bd4c89cdcc.png.html
– https://zapodaj.net/e48eed303374f.png.html
– https://zapodaj.net/819dc974b1923.png.html
– https://zapodaj.net/54cd41e3695a5.png.html
– https://zapodaj.net/07573ba9c5ac3.png.html

…( Opis )…
The Settlers 7: Droga do Królestwa to strategia czasu rzeczywistego koncentrująca się na warstwie ekonomicznej. Naszym zadaniem jest odpowiednie pokierowanie podległymi osadnikami, tak by nasze królestwo stało się krainą mlekiem i miodem płynącą. Tytuł stanowi powrót do korzeni serii, choć jednocześnie zadbano, by gra była atrakcyjna nie tylko dla weteranów cyklu.
The Settlers 7 oferuje dużą swobodę w wyborze ścieżki rozwoju naszego imperium. Możemy położyć nacisk na stronę militarną, handlową lub też na nowe technologie. Jednak sukcesy w tych dziedzinach są jedynie rezultatem zdrowej gospodarki. Dopiero dzięki mądremu zarządzaniu włościami oraz podwładnymi uzyskamy środki potrzebne do pokonania konkurencji. Walka jest kompletnie automatyczna i nie umożliwia ręcznego sterowania przebiegiem bitew. Sukces lub porażka podbojów jest więc głównie rezultatem tego, na jak dobre oddziały było nas stać.
W grze o wygranej decydują punkty zwycięstwa. Wymagania, jakie musimy spełnić, by je zdobyć, są różnorodne (np. wymyślenie odpowiednio zaawansowanej technologii). By wygrać, musimy uzyskać odpowiednią liczbę punktów i utrzymać je przez określony czas. Mechanizmy rozgrywki charakteryzuje spory stopnień skomplikowania. W bezproblemowym zapanowaniu nad przebiegiem gry pomaga przemyślany interfejs i system budowli oraz obejść. Wszystko jest na miejscu i pod ręką. Gra na każdym kroku tłumaczy, jak co działa i podpowiada, co należy zrobić, by odnieść sukces.
W The Settlers 7: Droga do Królestwa zawarty został ponadto rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, uwzględniający zarówno rywalizację pomiędzy graczami, jak i kooperację. Produkcja Blue Byte zapewnia graczom dostęp do edytora zamku, map oraz dodatków (w tym np. nowych przeciwników SI).
Oprócz tego wprowadzono wsparcie dla serwisu Facebook, czatów, system pomocy online, czy chociażby panel przyjaciół. Warto dodać, że gra wymaga stałego połączenia z Internetem. Zmagania zostały przedstawione za pomocą ładnej oprawy graficznej, za którą odpowiada zmodyfikowana wersja silnika Trinigy. Zastosowanie znalazła tu także zaawansowana sztuczna inteligencja &ampndash zarówno poddanych, jak i przeciwników.
…( Dane Techniczne )…
Core 2 Duo 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB, 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Zawartość Folderu DLC Enabler Do Folderu z Zainstalowaną Grą
4.Skopiuj Crack
5.Graj

U Niektórych Mogą Być Wymagane Zainstalowane Pliki Uplay (Fałszywe Konto, Lub Swoje Własne, Na Które Nie Trzeba Się Logować)

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 6.45 GiB

sprawdź horoskop