The Operational Art of War IV V4 0 0 11 2017 [MULTi4 ENG] [ISO] [SKIDROW] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie SKIDROW: 17 Listopada 2017 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 16 Listopada 2017
Gatunek: Strategiczne, Turowe, Wojenne, Wojskowe, Elementy Symulacyjne, 2D
Producent: TrickeySoft
Wydawca: Matrix Games/Slitherine
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Hiszpański, Chiński Tradycyjny

…( Opis )…
The Operational Art of War IV jest kolejną odsłoną cyklu złożonych strategii turowych, rozwijanego od 1998 roku. Za opracowanie tej produkcji odpowiada studio TrickeySoft, z kolei jej wydanie na platformie PC Windows wzięła na swoje barki wyspecjalizowana w tym gatunku firma Matrix Games.
W porównaniu z poprzednimi częściami serii opisywane tutaj The Operational Art of War IV może się pochwalić szeregiem nowości i zmian w mechanice rozgrywki. Zabawa w dalszym ciągu toczy się w turach (w zależności od scenariusza odpowiadających przedziałowi czasowemu od sześciu godzin do jednego tygodnia) na mapie podzielonej na heksy (te z kolei mogą odzwierciedlać od dwóch i pół do aż pięćdziesięciu kilometrów terenu). Jej schemat natomiast oparto na dowodzeniu zróżnicowanymi jednostkami ukazanymi jako dwuwymiarowe ikony. W trakcie rozgrywki pod naszym dowództwem znajduje się nie tylko piechota, lecz także czołgi, samoloty bojowe, a nawet marynarka wojenna.
Ta ostatnia doczekała się zresztą najbardziej kompleksowych zmian. Całość została opracowana niemal od podstaw &ampndash w celu zachowania jak największego realizmu poszczególne statki są tutaj traktowane jako kompleksowe jednostki opisane przy pomocy takich współczynników jak opancerzenie, celność, prędkość, zwrotność oraz wytrzymałość. Wprowadzone przez deweloperów usprawnienia objęły również systemy zaopatrzenia, a także zasady, jakimi rządzi się niszczenie mostów oraz aspekty związane z zasięgiem poszczególnych jednostek.
Na sprawdzenie czeka tutaj ponad dwieście scenariuszy, w których gracze mogą wziąć udział między innymi bitwach nad Marną, bitwie pod Dien Bien Phu, bitwie pod Arnhem czy choćby w wojnie o Falklandy. Podobnie jak wcześniejsze gry z serii, pozycja oferuje niebywale rozbudowany zestaw narzędzi umożliwiających kreowanie własnych starć i kampanii.
Dwuwymiarowa oprawa graficzna wydanego na platformę PC Windows The Operational Art of War IV jest wyjątkowo prosta &ampndash jak wspomniano wcześniej, właściwa rozgrywka toczy się na mapie, a poszczególne jednostki są symbolizowane przez ikony. Całość jest jednak na tyle przejrzysta, by dobrze spełniać swoje zadanie.
…( Dane Techniczne )…
OS: Windows 7 or better.
Processor: Pentium 4 or better
RAM: 512mb
Sound Card: Any Windows
compatible
CD-ROM: Only for physical
version
Hard Drive: 650MB of free,
uncompressed disk space
Microsoft .Net 4.0
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 674.85 MiB

sprawdź horoskop