The Age of Decadence (2015) [MULTi3-ENG] [License/GOG] [v 1.6.0.117] [DVD5] [.exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Iron Tower
wydawca: Iron Tower

Premiera:
=======================
14 października 2015
14 października 2015 Steam

Gatunek: RPG fantasy turowe klasyczne RPG

Tryb gry: single player

Opis

Age of Decadence jest rozbudowanym, turowym cRPG osadzonym w post-apokaliptycznym świecie ze śladowymi ilościami magii. Twórcy gry, ekipa Iron Tower, przyznają, że inspiracją dla tego ciekawego uniwersum i jego historii stanowił upadek Cesarstwa Rzymskiego. Akcja gry toczy się kilkaset lat po upadku potężnego Imperium, które swego czasu zostało zaatakowane przez brutalnych Q&#39antaari. Po wielu latach nieustannej wojny i śmierci tysięcy żołnierzy, najeźdźcy postanowili wezwać do pomocy Bogów Chaosu i ich krwiożercze armie. W odpowiedzi Arcymagowie Imperium wezwali boskie istoty, którym udało się pokonać demonicznych rywali wrzucić ich w Otchłań. Bitwa nieśmiertelnych miała jednak straszliwe skutki dla świata ludzi i doprowadziła do upadku zarówno Q&#39antaari jak i Imerium. Po wielu latach wydarzenia te traktowane są wyłącznie jako legendy, a dla ludzi liczy się jedynie polityka i dążenie do władzy.

Jednak pewnego dnia nasz bohater odnajduje starożytną mapę, która może doprowadzić go do poznania tajemnic przeszłości. Pragnąc dowiedzieć się co dokładnie wydarzyło się wieki temu, wyrusza w długą podróż prowadzącą przez ponure okolice i zrujnowane miasta będące już tylko cieniem swej dawnej świetności. W Age of Decadence do wyboru mamy siedem klas postaci, między innymi rycerza, najemnika i kupca, oczywiście każda z nich posiada odmienne atuty i słabości, a co za tym idzie wymaga innego podejścia do prowadzenia rozgrywki. Swojego herosa możemy rozwijać w dwudziestu trzech umiejętnościach, wśród których znalazły się zdolności przydatne zarówno dla bohaterów preferujących walkę wręcz, jak i złodziei czy dyplomatów. Możemy również w pewnym stopniu polegać na magicznych talentach, choć te nie są tu tak istotne jak w większości gier fantasy. Posiadane umiejętności w pewnym stopniu wyznaczają drogę wykonania poszczególnych zadań, na przykład postać z dobrze rozwiniętą dyplomacją wybierze raczej pokojowe rozwiązanie konfliktu, z kolei silny wojownik prędzej sięgnie po broń niż wda się w dyskusję. Większość questów możemy wykonać w różny sposób, a nasze decyzje mają wpływ na dalszą rozgrywkę i w końcu doprowadzą nas do jednego z siedmiu zakończeń historii. Do znalezienia czeka na nas mnóstwo przedmiotów w tym zbroje, bronie, zwoje, narzędzia a nawet przedwojenne relikwie. W dodatku każdy z ośmiu typów oręża (sztylety, miecze, topory, młoty, włócznie, łuki, kusze, broń miotana) posiada inne mocne i słabe strony. Twórcy przygotowali rozbudowany system tworzenia własnych przedmiotów pozwalający nie tylko na ulepszanie posiadanego ekwipunku, ale także tworzenie zupełnie nowych artefaktów. System walki również jest dość złożony – atak na różne części ciała przeciwnika wywołuje inny efekt. W czasie wykonywania ponad setki dostępnych zadań w Age of Decadence przemierzymy dwadzieścia dwa rodzaje lokacji w tym: miasta, posterunki, wykopaliska, podziemne fabryki oraz świątynie. Gra zrealizowana została na silniku Torque Game Engine, dzięki czemu poruszamy się po szczegółowym, w pełni trójwymiarowym świecie. Twórcy przyłożyli się także do realistycznego oddania zachowania postaci i nagrali w sumie ponad dwieście unikalnych animacji.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8
Procesor: procesor 1,7 GHz lub lepszy / procesor 2,5 GHz lub lepszy
RAM: 2 GB / 4 GB
Karta graficzna: Nvidia Geforce 8500 GT / ATI Radeon HD 7290 (512 Mb) lub lepsza / Nvidia Geforce GTS 250 / Radeon HD 4870 (1 GB) lub lepsza
Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c
Miejsce na dysku twardym: 600 MB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Release features:
GOG bonuses:
Desktop Wallpaper

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=e

Rozmiar: 2.32 GiB

sprawdź horoskop