Stars In Shadow 2017 R21558 [+DLC] [ENG] [ISO] [CODEX] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie CODEX: 19 Października 2017
Premiera Gry: 19 Stycznia 2017 – 19 Października 2017 (Legacies DLC)
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, Turowe, 4X, 2D
Producent: Ashdar Games
Wydawca: Iceberg Interactive
Dostępne Języki: Angielski

Zawartość Dodatkowa:
Stars In Shadow: Legacies (DLC)

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – R21558

…( Opis )…
Stars in Shadow na PC Windows jest produkcją niezależną opracowaną przez studio Ashdar Games. Tytuł jest reprezentantem gatunku kosmicznych strategii turowych typu 4X, a jego wydanie wzięła na swoje barki firma Iceberg Interactive, w której portfolio znajduje się między innymi cykl Starpoint Gemini.
W Stars in Shadow gracz ma możliwość stworzenia własnego imperium i poprowadzenia go do międzygwiezdnej dominacji. Do wyboru otrzymuje siedem grywalnych frakcji tworzonych przez sześć inteligentnych ras, z których każda charakteryzuje się własną historią, unikalną ścieżką rozwoju, a także celem, do jakiego dąży. Zabawę rozpoczynamy u początków podróży kosmicznych, a w trakcie rozgrywki mamy możliwość przeprowadzenia naszego mocarstwa przez cztery zróżnicowane etapy technologicznego rozwoju. Dzieje bogato opisanego uniwersum gracz może poznać poprzez studiowanie zawartych w grze tekstów.
Stars in Shadow na PC Windows to klasyczny przedstawiciel gatunku kosmicznych strategii turowych typu 4X. Rozgrywka opiera się zatem na sztandarowych: eksploracji, ekspansji, eksploatacji i eksterminacji. Jak wspomniano wcześniej, zabawę rozpoczynamy od wyboru jednej z sześciu inteligentnych ras, należących do siedmiu zaimplementowanych w grze frakcji. Te różnią się między sobą możliwościami technologicznymi oraz cechami mającymi zagwarantować im zwycięstwo w drodze do kosmicznej dominacji.
Podczas zabawy gracz skrupulatnie zarządza własnym imperium, przeprowadzając je przez cztery etapy technologicznego rozwoju. Kluczem do sukcesu jest zadbanie o odpowiednie zaplecze dla całego mocarstwa nie tylko poprzez wydobywanie koniecznych do jego utrzymania surowców, lecz także prowadzenie badań naukowych oraz interakcja z pozostałymi rasami. Możliwe jest zatem zawieranie sojuszy, podpisywanie umów handlowych, a także prowadzenie wojen. Należy odnotować, iż bez wpływu na dyplomację nie pozostają historyczne utarczki między niektórymi gatunkami, a także sympatia, jaką mogą wzajemnie darzyć się inne rasy. W miarę rozwoju międzygwiezdnego państwa konieczne okazuje się również zasiedlanie nowych planet &ampndash na drodze podboju, bądź poddawszy procesowi terraformacji niezdatne do zamieszkania obszary. Niektóre z nich mogą skrywać starożytne artefakty, zapewniające olbrzymi przeskok cywilizacyjny.
W zależności od obranej przez gracza strategii i prowadzonej przez niego dyplomacji, w Stars in Shadow na PC Windows istnieje możliwość prowadzenia wojen na kosmiczną skalę. Podobnie jak cała rozgrywka, starcia rozgrywające się w dwuwymiarowym środowisku oparte są na systemie turowym. W walkach toczonych w przestrzeni kosmicznej, nad którymi sprawujemy bezpośrednią kontrolę, biorą udział całe armady statków, z kolei w starciach na powierzchni mogą uczestniczyć żołnierze piechoty, czy dysponujące znacznie większą siłą rażenia pojazdy, takie jak choćby mechy. Po osiągnięciu odpowiednio wysokiego poziomu rozwoju istnieje nawet możliwość zaprzęgnięcia do pracy potężnych niszczycieli, zdolnych rozrywać na kawałki całe planety. Pewne ułatwienie stanowi możliwość wydawania poleceń całym grupom jednostek, a także opcja automatycznego przeprowadzenia bitwy &ampndash w oparciu o statystyki armii wystawionych przez poszczególne strony konfliktu, gra prezentuje wynik starcia bez jakiejkolwiek ingerencji gracza.
Stars in Shadow na PC Windows jest grą niezależną o wysokim stopniu skomplikowania. Cała rozgrywka toczy się w dwuwymiarowym środowisku, a naszym zmaganiom towarzyszą skomponowane na potrzeby gry utwory, nawiązujące do nurtów muzyki elektronicznej i filmów science fiction. Informacje dotyczące zarówno aktualnej sytuacji panującej w przestrzeni, w której operuje gracz, jak i bogatej historii całego uniwersum, przekazywane są wyłącznie w formie tekstowej. Ponadto, cały interfejs, projekty planet, postaci czy jednostek biorących udział w starciach, zostały wykonane w technologii cel&ampndashshadingu. W efekcie cała oprawa graficzna zyskała unikatowy, komiksowy charakter, mający odróżnić ją od konkurencyjnych tytułów tego typu. Warto zwrócić uwagę również na stosunkowo niskie wymagania sprzętowe, umożliwiające płynną rozgrywkę na starszych komputerach.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7/8/10
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB Radeon HD 4650 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7/8/10
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 2.61 GiB

sprawdź horoskop