STAR WARS: TIE Fighter Special Edition 1994 [ENG DEU] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

..::INFO::..

Tytuł: STAR WARS: TIE Fighter Special Edition
Gatunek: Akcja – Combat – Sci-fi
Działa na: Windows (XP, Vista, 7, 8, 10)
Cechy: single-player
Wydano: 1 lipca 1994
Producent: Lucasfilm / Disney
Języki: Audio i tekst: angielski. Tylko tekst: niemiecki (Star Wars&ampreg: TIE Fighter Collectors CD (1995)

https://www.gog.com/game/star_wars_tie_fighter_special_edition
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1982

..:PIS:..

Po sukcesie symulatorów kosmicznych z serii X-Wing, LucasArts postanowił pójść za ciosem i wydał Star Wars: TIE Fighter. Tym razem zostajemy pilotem Imperium walczącym z niedobitkami sił rebelianckich. Do dyspozycji mamy dwukrotnie większą ilość statków niż w X-Wing, w dodatku takich jak TIE Fighter, TIE Bomber, TIE Interceptor, TIE Advanced, TIE Defender czy Assault Gunboat. Pojawia się także wiele nowych okrętów flagowych, transportowców i stacji kosmicznych. W grze mamy możliwość latania w misjach treningowych, historycznych lub całej kampanii, podzielonej na kilka etapów rozgrywających się w odrębnych systemach gwiezdnych. Na początku dostępne są cztery kampanie, a po ich ukończeniu zyskujemy dostęp do trzech dodatkowych. Swoją imperialną karierę zaczynamy od opanowania pilotażu czterech dostępnych maszyn na symulatorze lotu, po czym ruszamy do akcji. Prawidłowe wykonanie późniejszych misji, a w szczególności ochrona prototypowych statków Imperium, daje nam dostęp do dwóch zaawansowanych myśliwców. TIE Figther znacznie wyprzedza serię X-Wing pod względem graficznym i oprawy muzycznej, która na dodatek automatycznie dostosowuje się do sytuacji podczas wykonywania misji. Pod koniec 1995 roku ukazała się poprawiona edycja w postaci Star Wars: TIE Fighter Collectors CD ROM, w której podniesiono rozdzielczość grafiki do 640×480 w czasie lotu oraz dopracowano mnóstwo detali. Zwiększono również ilość misji, których ogólna liczba przekroczyła setkę.

Wydanie zawiera:

STAR WARS&amptrade: TIE Fighter , STAR WARS&amptrade: TIE Fighter – Defender of the Empire, 1994 (DOS), 1995 (DOS Collectors CD-ROM), i 1998 (wersja Windows), oraz STAR WARS&amptrade: TIE Fighter – Enemies of the Empire 1998 (Windows).

..::Wymagania Sprzętowe::..

Minimalne wymagania systemowe:

Windows XP / Vista / 7/8/10, procesor 1,8 GHz, 1 GB pamięci RAM, karta graficzna 3D kompatybilna z DirectX 7 (zgodna z DirectX 9), mysz, klawiatura, sterownik / joystick )

..::Instalacja::..

Zainstaluj
Graj

Rozmiar: 347.73 MiB

sprawdź horoskop