Sleeping Dogs: Definitive Edition 2014 V1 0 0 0 [Update1] [+All Extensions] [MULTi7 PL] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie ELAMIGOS: 3 Stycznia 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 8 Października 2014
Gatunek: Akcji, TPP, TPS, Gangsterskie, Sandbox, Reedycje/Remastery/Remaki
Producent: United Front Games
Wydawca: Square-Enix/Eidos
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Polski

Wydanie Zawiera:
– +24 Extras
– The SWAT Pack
– Retro Triad Pack
– Top Dog Gold Pack
– Top Dog Silver Pack
– The Red Envelope Pack
– High Resolution Texture Pack
– Sleeping Dogs: The Year Of The Snake
– Sleeping Dogs: Nightmare In North Point
– The High Roller Pack (Tuono &ampamp High Roller)
– Tactical Soldier Pack (The Funeral &ampamp Civil Discord)
– Screen Legends Pack (The Lightning Warrior &ampamp Wing Chun Master)
– Street Racer Pack (Kamikaze, Cross Island Enduro, Harbor Run, Sting)

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.0.0.0 (Update1) + All Extensions

…( Opis )…
Sleeping Dogs stanowi trzecioosobową grę akcji z otwartym światem, ceccensoredącą się znacznie bardziej rozbudowanym niż w innych tego typu tytułach systemem walki wręcz. Pierwotnie miała być ona trzecią częścią serii True Crime (o podtytule Hong Kong), jednakże po perturbacjach prawnych konieczna okazała się zmiana nazwy produkcji. Za stworzenie omawianej pozycji odpowiada powstałe w 2007 roku kanadyjskie studio United Front Games.
Zabawa toczy się na Dalekim Wschodzie, w Hongkongu. Kreując fabułę, deweloper silnie inspirował się azjatyckimi filmami sensacyjnymi ze szkoły Johna Woo, takimi jak np. Hard Boiled (Dzieci Triady). Wcielamy się w detektywa Weia Shena, który próbuje przeniknąć do struktur niebezpiecznej przestępczej organizacji &ampndash Sun On Yee. Żeby zdobyć zaufanie gangsterów, Wei musi wykonywać polecenia, pnąc się w hierarchii mafii. Droga prowadzi przez wiele mniejszych i większych zleceń, podczas których walczymy z przeciwnikami wręcz, zasiadamy za kierownicą szybkich samochodów, skaczemy po dachach, bierzemy udział w strzelaninach etc.
Wymienione wyżej elementy są główną treścią Sleeping Dogs. Bohater szybko uczy się sztuk walki, korzystania z najróżniejszych broni i wielu innych technik siania destrukcji. Będący miejscem akcji Hongkong jest podzielony na kilka zróżnicowanych dzielnic (od tonącej w przepychu Central HK po biedną Aberdeen). Oczywiście w mieście pojawia się wiele pobocznych zadań i wyzwań, które urozmaicają zabawę.
Istotnym elementem gry jest moralny aspekt pracy detektywa pod przykrywką, silnie inspirowany Splinter Cell: Double Agent. Gracz musi uważać, by z jednej strony nie przeciągnąć swojego bohatera na ciemną stronę, a z drugiej &ampndash by utrzymać zaufanie nowych pracodawców.
Inspiracje niezliczoną ilością amerykańskich i azjatyckich filmów akcji widoczne są też w przestylizowanej, wyrazistej oprawie produkcji. Gra dobrze oddaje klimat wschodnioazjatyckiej metropolii. Już jej pierwotna wersja prezentowała się całkiem okazale, natomiast Definitive Edition wprowadziła sporo graficznych poprawek, obejmujących m.in. twarze bohaterów, efekty cząsteczkowe, zasięg rysowania otoczenia i zwiększenie liczby obiektów podlegających destrukcji. Pewne zmiany zaszły również w samej rozgrywce &ampndash np. zrównoważono poziom trudności wyzwań, które wcześniej okazywały się zbyt łatwe lub zbyt trudne.
Wydanie Definitve Edition zawiera wszystkie 24 dodatki, które zostały wcześniej wydane do wersji stworzonej z myślą o platformach sprzętowych siódmej generacji. Dotyczy to również dwóch największych rozszerzeń do Sleeping Dogs &ampndash Nightmare in North Point i The Year of the Snake.

Sleeping Dogs: Nightmare In North Point:
Tytuł został wydany w okresie obchodów Halloween, a jego fabuła nawiązuje do konwencji produkcji o zombie. W Nightmare in North Point detektyw Wei Shen musi zmierzyć się z inwazją truposzy pod wodzą martwego członka jednego z gangu &ampndash Big Scar Wu, który powstaje z grobu jako Smiley Cat i staje na czele armii nieumarłych, aby zemścić się na swoich oprawcach z triady Sun On Yee. W przeciwieństwie do znanych produkcji tego rodzaju, twórcy garściami czerpali z chińskiej mitologii. Naszym zadaniem jest odkrycie przyczyn tej &ampbdquowielkiej draki w Hong Kongu&amprdquo.
Dodatek wprowadza do świata Sleeping Dogs nowych przeciwników, w tym na przykład jiang shi &ampndash chińskie odpowiedniki wampirów. Wei Shen walczy z nimi wykorzystując specyficzne bronie, m.in. miecz z drewna brzoskwiniowego, a po wypiciu specjalnej magicznej herbaty jego pięści miotają błyskawicami.
Z punktu widzenia oprawy audiowizualnej, dodatek nie różni się zbytnio od pierwowzoru. Twórcy dodali nowe animacje walki i śmierci przeciwników. Biorąc pod uwagę naturę przeciwników, akcja rozszerzenia rozgrywa się głównie w nocy, przez co dominują w nim ciemne barwy, a ulice ulice chińskiej metropolii &ampndash oprócz tradycyjnych świateł neonów i lampionów &ampndash rozświetla też blask zjawisk nadprzyrodzonych.

Sleeping Dogs: The Year Of The Snake:
Akcja rozpoczyna się w dzień obchodów chińskiego Nowego Roku. Grupa kultystów jest przekonana, że zbliża się koniec świata. Dlatego wychodzą na ulicę Hong Kongu chcąc oczyścić miasto ze wszystkich złych ludzi. Fanatycy wierzą, że tylko w ten sposób zapewnią zbawienie własnym duszom. Znany z podstawowej wersji gry Wei Shen nie zamierza się przyglądać temu bezczynnie i podejmuje próbę powstrzymania kultystów. Ma jednocześnie nadzieję, że skuteczne rozwiązanie tego problemu pozwoli mu odzyskać pozycję w policji Hong Kongu. Po wydarzeniach z kampanii jego szefowie zdegradowali go bowiem do funkcjonariusza drogówki, którego głównym zadaniem jest wystawienie mandatów.
Wszystkie te wydarzenia możemy obserwować na przestrzeni sześciu nowych misji. Poza świeżymi zadaniami DLC oferuje dwie dodatkowe bronie i tyle samo nowych umiejętności. Ponadto garderobę Wei Shena wzbogacają trzy wdzianka. The Year of the Snake nie jest rozszerzeniem samodzielnym i do działania wymaga posiadania podstawowej wersji Sleeping Dogs.
Kampania Sleeping Dogs oferowała poważną fabułę i oferowane misje musiały pozostawać wierne temu stylowi. Natomiast w przypadku DLC The Year of the Snake wszystkie te ograniczenia przestały obowiązywać i deweloperzy mogli zrealizować wszystkie swoje szalone pomysły. Dlatego dodatek posiada lżejszą atmosferę, sporo humorystycznych scenek oraz znacznie bardziej zwariowane misje.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Core i5 2.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows Vista/7/8 64-bit
…( Instalacja )…
1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 8.17 GiB

sprawdź horoskop