Sky Force Anniversary *2015* [MULTI-PL] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

INFO
Wydanie: 30 Kwietnia 2015
Gatunek: Akcji, Shoot'em Up, Strzelanki
Producent: Infinite Dreams
Wydawca: Infinite Dreams
Tabletka: build-in (Steam-Rip)

Wybór języka w menu gry. Dostępne języki: Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Portugalski/Brazylijski, Turecki, Koreański, Japoński, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski

OPIS
Sky Force Anniversary jest dziełem niezależnego, polskiego studia Infinite Dreams. Produkcja, wydana między innymi na platformę PS4, PC itd., jest remakiem niezwykle ciepło przyjętej gry Sky Force, której premiera odbyła się w 2004 roku.
W Sky Force Anniversary zasiadamy za sterami futurystycznych myśliwców, a naszym zadaniem jest powstrzymanie złowrogiego Generała Mantisa przed przejęciem kontroli nad światem. Stawiane przed nami zadania obejmują zarówno eliminację przeciwników, jak i ratowanie bezbronnych cywili, z kolei zmagania rozgrywają się w zróżnicowanych, mieniących się feerią barw sceneriach.
Sama rozgrywka została oparta na klasycznym dla shoot ‘em upów schemacie – samolot automatycznie leci w górę ekranu, a rola gracza ogranicza się do zestrzeliwania nadlatujących przeciwników i manewrowania pomiędzy wrogimi pociskami oraz przeszkodami terenowymi. Na naszej drodze stają nie tylko rozmaite jednostki latające, lecz także instalacje naziemne pokroju stacjonarnych wieżyczek strzelniczych, czy niezbyt mobilne, choć dysponujące potężnym arsenałem czołgi. Ponadto często stawiamy czoła bossom, których pokonanie wymaga refleksu i zręczności, a także opracowania skutecznej taktyki oraz posiadania odpowiednio mocnego uzbrojenia.
Wachlarz broni jest rozbudowany i obejmuje zarówno karabiny czy wyrzutnie rakiet, jak i działa laserowe oraz bomby siejące spustoszenie w szeregach przeciwnika. Przewagę nad wrogiem zapewnia również możliwość ulepszania arsenału i zainstalowanych na pokładzie myśliwca tarcz.
Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, w Sky Force Anniversary pojawia się wariant rozgrywki opracowany z myślą o dwuosobowej zabawie na wspólnym ekranie. Natomiast rywalizację z innymi graczami umożliwiają cotygodniowe internetowe turnieje, w których można się zmierzyć z unikalnymi wyzwaniami.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core i3 2.6 GHz
Pamiec RAM: 2GB;
HDD: 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 250 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Sky.Force-Anniversary.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

Rozmiar: 299.65 MiB

sprawdź horoskop