Shio 2017 – V1.2.0 [MULTi12-PL] [HI2U] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wydanie HI2U: 4 Września 2017
Premiera Gry: 5 Maja 2017 – 4 Września 2017 (Update V1.2.0)
Gatunek: Platformowe, Przygodowe, Zręcznościowe
Producent: Coconut Island Studio
Wydawca: Coconut Island Studio

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński, Koreański, Rosyjski, Polski

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji – V1.2

Info Update V1.2.0:

http://steamcommunity.com/games/525360/announcements/detail/1444948903953405465

Shio (PC) – wymagająca pod względem poziomu trudności gra zręcznościowa z elementami platformowymi przygotowana przez studio deweloperskie Coconut Island Studio. Po raz pierwszy projekt ten, we wczesnym etapie produkcji, zaprezentowany został na festiwalu gier niezależnych w Chinach (2014 IGF), zdobywając uznanie publiczności.

To właśnie na tym festiwalu autor projektu spotkał deweloperów pracujących dla Coconut Island Studio, którzy dołączyli do projektu – Deng Bu Ran (programista), Ge Xuanqing, Cai Baowei i Li Lingyi (projekt poziomów). W ten sposób prototyp zamienił się w pełni działającą produkcję, będącą wyzwaniem dla wielu fanów gier platformowych.

Shio to gra platformowa z elementami zręcznościowymi, która mimo wszystko koncentruje się na tworzonej przez siebie historii – tytuł ten charakteryzuje niezwykle wysoki poziom trudności będący sporym wyzwaniem nawet dla fanów tego typu rozgrywki – nie jest to jednak spowodowane przesadzoną ilością trudnych do pokonania przeciwników.

Tych bowiem w grze nie ma w ogóle – projekt skupia się typowo na elementach platformowych oraz eksploracji stworzonego przez twórców świat gry – gra kieruje postacią, wykorzystując do przemierzania plansz porozstawiane wszędzie lampiony – te świecąc się lub gasnąc mogą transportować postać gracza w kierunku kolejnego lampionu. Droga ta jednak usłana jest wszelkiej maści pułapkami, więc odpowiednie wyczucie czasowe z wykonywaniu kolejnych ruchów również odgrywa istotną rolę.

Gra stawia przed graczem szereg pytań dotyczących ścieżki fabularnej już na samym początku rozgrywki. Kim jest człowiek w masce? Co robi w tym miejscu i jaki jest jego cel? Na te pytania gracz, owszem, znajdzie odpowiedź, pod warunkiem, że nie będzie ślepo podążał za świecącymi lampionami – gra oferuje mnóstwo sekretów wzbogacających ścieżkę fabularną.

Twórcy przygotowali dla graczy cztery różnorodne światy, charakteryzujące się zarówno odmienną oprawą audio-wizualną, odmiennym nastrojem, jak i odmiennymi warunkami atmosferycznymi (które dodatkowo zwiększają poziom trudności i tak już wysublimowanych pod tym względem wyzwań).

Kod:MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7, Windows 8, 8.1, Windows 10
Procesor: Intel core i5 2557M
Karta graficzna: GeForce GT440 or HD5570
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Kod:1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

TRAILER:

http://www.youtube.com/v/nnQGqwbE81U8&feature=player_embedded&hl=pl_PL&fs=1&

Rozmiar: 609.13 MiB

sprawdź horoskop