Shattered.Tale.of.the.Forgotten.King-CODEX [ENG] [iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Redlock Studio
wydawca: Redlock Studio
data premiery gry: 17 lutego 2021

Opis
Shattered: Tale of the Forgotten King to gra RPG akcji wzbogacona o elementy przygodowe i platformowe. Tytuł został opracowany przez niezależny francuski zespół Redlock Studio, a powstał między innymi dzięki udanej zbiórce crowdfundingowej. Głównym źródłem inspiracji dla jego autorów były serie Dark Souls i Legacy of Kain, a także kultowe Shadow of the Colossus.

Shattered: Tale of the Forgotten King zabiera nas do fantastycznego świata znanego jako Hypnos. W trakcie zabawy wcielamy się w Wędrowca, który przemierzając posępne tereny pełne ruin, poznaje losy upadku zamieszkującej go przed laty cywilizacji. Jego zadaniem jest pokonanie dwunastu Demiurgów, którzy pokrążyli tę krainę w chaosie, oraz odnalezienie tytułowego Króla jej stwórcy.

Shattered: Tale of the Forgotten King w oryginalny sposób łączy prezentowanie akcji z perspektywy trzeciej osoby (TPP) oraz z boku, w wybranych momentach płynnie przechodząc z jednego widoku do drugiego. Wędrując po rozległych mapach, przez które prowadzi zazwyczaj kilka ścieżek, musimy omijać pułapki i przepaście, co wymaga wykazania się zręcznością. Poza tym podczas zabawy natykamy się na zagadki środowiskowe, których rozwiązywanie często prowadzi nas do ukrytych lokacji, a także spotykamy nieliczne postacie neutralne, niekiedy zlecające nowe zadania.

Ważną rolę w opisywanej grze odgrywają starcia z dwunastoma bossami (Demiurgami). Podczas potyczek, niczym w produkcjach typu soulslike, kluczem do sukcesu jest uważna obserwacja ruchów oponentów (tylko w ten sposób jesteśmy w stanie poznać schemat ich ruchów oraz znaleźć potencjalne luki w obronie), blokowanie wrogich ciosów i wyprowadzanie szybkich kontrataków.

W miarę postępów stopniowo rozwijamy bohatera, odblokowując nowe zdolności aktywne i pasywne poza tym jego potencjał bojowy możemy zwiększyć, kupując lub tworząc coraz potężniejszy ekwipunek i ulepszając już posiadane wyposażenie. Jako że ilość zasobów potrzebnych do craftingu jest ograniczona, często musimy wybierać, czy wolimy przygotować sobie lepszy oręż, czy też na przykład preferujemy stworzenie klucza otwierającego jedne z zamkniętych przed nami drzwi.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit
Procesor: IntelCore i3-2100
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA? GeForce GTX 970
Miejsce na dysku: 15 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 64bit
Procesor: IntelCore i5-7600
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
Miejsce na dysku: 15 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack z katalogu CODEX do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=xcgFK04woYw

Rozmiar: 10.30 GiB

sprawdź horoskop