Rusty Lake Paradise 2018 [MULTi14 PL] [REPACK OTHERS] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie OTHERS: 22 Stycznia 2018
Premiera Gry: 11 Stycznia 2018
Gatunek: Przygodowe, Point-and-Click, 2D
Producent: Rusty Lake
Wydawca: Rusty Lake
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Holenderski, Duński, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Turecki, Rosyjski, Polski

…( Opis )…
Rusty Lake Paradise to wydana na platformę PC Windows gra przygodowa. Produkcję opracowało holenderskie studio Rusty Lake, czyli ten sam zespół, który stał za dwiema poprzednimi odsłonami cyklu w postaci Rusty Lake Hotel oraz Rusty Lake: Roots.
Gracz wciela się w rolę Jakoba, czyli najstarszego syna rodu Eilanderów, który po śmierci matki wraca na rodzinną wyspę znaną jako Raj. Okazuje się, że kobieta zginęła w tajemniczych okolicznościach, a co gorsza, okolica padła ofiarą dziesięciu plag, takich samych jak te, które według Biblii spadły na starożytny Egipt.
Podczas zabawy gracz musi odnaleźć ukryte wspomnienia matki i wypełnić szereg osobliwych rytuałów stanowiących tradycję rodziny Eilanderów, gdyż tylko w ten sposób uda mu się powstrzymać plagi.
Wydane na platformę PC Windows Rusty Lake Paradise to gra przygodowa. Zabawa sprowadza się więc do eksploracji, prowadzenia rozmów z postaciami niezależnymi oraz rozwiązywania łamigłówek. Produkcja kładzie nacisk przede wszystkim na zagadki, które są wymagające i pomysłowe. Nie testuje natomiast zręczności gracza.
Mocną stroną gry jest różnorodność łamigłówek. Czekające na gracza wyzwania obracają się wokół dziesięciu plag. Każda z nich posiada unikalną atmosferę, fabułę i własny typ zagadek. Dodatkową zaletą jest obecność wielu różnych Osiągnięć odblokowanie wszystkich wymaga poznania dobrze ukrytych sekretów wyspy.
Rusty Lake Paradise zostało wyśmienicie wykonane. Gra oferuje bardzo atrakcyjną dwuwymiarową oprawę graficzną. Wrażenie robią zwłaszcza pastelowe tła namalowane ręcznie przez holenderskiego malarza Johana Scherfta. Równie udana jest ścieżka dźwiękowa, w ramach której każda plaga posiada własny motyw przewodni.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Dual Core 1.8 GHz, 100 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8/10
…( Info )…

Czas Instalacji: 10 Sec (zależne od wydajności PC)

…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 97.30 MiB

sprawdź horoskop