Rock Of Ages 2: Bigger &amp Boulder 2017 V1 02 [MULTi7 ENG] [ISO] [CODEX] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie CODEX: 28 Sierpnia 2017
Premiera Gry: 28 Sierpnia 2017
Gatunek: Strategiczne, TPP, Tower Defense, Humorystyczne, Elementy Zręcznościowe
Producent: ACE Team
Wydawca: Atlus
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Rosyjski

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji – V1.02

…( Opis )…
Rock of Ages II: Bigger and Boulder to opracowana z myślą o platformie PC Windows zwariowana hybryda zręcznościówki i strategii. Produkcję opracowało studio ACE Team, czyli ten sam zespół, który opracował wydaną w 2011 roku pierwszą część cyklu.
W wydanym na platformę PC Windows Rock of Ages II: Bigger and Boulder podstawowe mechanizmy rozgrywki pozostały bez większych zmian. Ponownie otrzymujemy więc zręcznościówkę wzbogaconą elementami strategii typu tower defense. Zabawa sprowadza się do rywalizacji pomiędzy zamkami połączonymi długą ścieżką. Każda strona musi naprzemiennie atakować twierdzę rywala za pomocą sterowanej ręcznie kamiennej kuli, a potem bronić się, kupując oddziały oraz budowle i ustawiając je w taki sposób, aby zatrzymać, wyrzucić z drogi albo przynajmniej spowolnić głaz rywala.
Jednocześnie Rock of Ages II: Bigger and Boulder oferuje sporo zmian i ulepszeń. Podczas zabawy gracze mogą przeturlać się przez szereg lokacji nawiązujących do różnych okresów w historii sztuki. Mowa tutaj o poziomach inspirowanych m.in. starożytnym Egiptem, gotykiem, renesansem czy okresem surrealizmu. Wszystkie one zostały zaprezentowane w sparodiowanej formie, wzorowanej na animowanych sekcjach z Latającego cyrku Monthy Pythona. Nacisk położono tym razem na rozgrywki multiplayer, zwłaszcza na tryb, w którym ścierają się dwie dwuosobowe drużyny. Gracze otrzymali także możliwość modyfikowania chorągwi i kolorystyki kostiumów swoich jednostek.
W grze pojawia się również wiele nowych typów jednostek oraz głazów, a zabawę uatrakcyjnia ulepszony silnik fizyczny, który poprawia zachowanie obiektów na mapach oraz sprawia, że ich destrukcja jest bardziej realistyczna i efektowna. Warto na koniec wspomnieć, że Rock of Ages II: Bigger and Boulder powstało w oparciu o silnik Unreal Engine 4.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7(SP1)/8 64-bit
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 4.45 GiB

sprawdź horoskop