Reigns: Her Majesty 2017 V1 0 20171206 [MULTi12 ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Grudzień 2017
Premiera Gry: 7 Grudnia 2017 – 15 Grudnia 2017 (Update V20171206)
Gatunek: Strategiczne, Elementy Logiczne, Elementy Przygodowe, XVIII Wiek
Producent: Nerial
Wydawca: Devolver Digital
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Tradycyjny, Chiński Uproszczony, Koreański, Japoński, Turecki, Rosyjski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.0.20171206

…( Opis )…
Reigns: Her Majesty to wydana na platformę PC Windows nietypowa produkcja łącząca elementy gry logicznej, przygodówki i strategii. Opracowało ją studio Nerial, czyli ten sam zespół, który wyprodukował część pierwszą.
Gra porzuca znane z pierwszej części średniowiecze i przenosi nas w realia XVIII wieku. Tym razem nie wcielamy się w króla, a w królową, która właśnie objęła władzę nad państwem. Naszym zadaniem jest utrzymanie się na tronie jak najdłużej, co nie jest łatwe, gdyż wszyscy dybią na nasze życie.
Autorzy nie próbowali realistycznie odtworzyć realiów XVIII wieku i zamiast tego zaprezentowali mocno humorystyczną wersję tego okresu. Ponadto w porównaniu z pierwszą częścią w Reigns: Her Majesty większy nacisk położono na rozgrywki polityczne i dyplomatyczne, a nie jedynie brutalne mordy.
Wydane na platformę PC Windows Reigns: Her Majesty to produkcja bardzo nietypowa. Podczas zabawy gracz musi dbać o swoje królestwo, zaspokajać potrzeby ludu, toczyć wojny, wydawać sądy w ważnych sprawach, rozwijać ekonomię oraz prowadzić gry polityczne i dyplomatyczne. Wszystko to zrealizowane jednak zostało za pomocą mechanizmów przypominających aplikację randkową Tinder. Podczas rozgrywki z talii losowane są karty z wydarzeniami. Przy każdej z nich możemy przesunąć palcem po ekranie w lewo lub prawo, wybierając jedną z dwóch opcji, a dotyczą one takich spraw jak podwyższenie podatków, wypowiedzenie wojny, zawarcie małżeństwa czy zlecenie cichego zamordowania wrogów.
Silnik zapamiętuje każdą taką decyzję i bierze ją pod uwagę przy dalszym biegu naszej historii. Przebieg rozgrywki jest w pełni nieliniowy i konsekwencje wyborów szybko zaczynają się piętrzyć. Prędzej czy później popełniamy o jeden błąd za dużo i nasza królowa ginie. Zabawa polega więc na próbach utrzymania się na tronie jak najdłużej.
Niczym w roguelike&amprsquoach, każda śmierć w Reigns: Her Majesty jest ostateczna i wymusza rozpoczęcie gry od nowa. Zaczynamy jednak jako następczyni poprzedniej królowej, więc podjęte wcześniej decyzje wpływają także na rządy kolejnej monarchini.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Core 2 Duo T5600 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB GeForce 7600 lub lepsza, 150 MB HDD, Windows 7/8/8.1/10
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 268.66 MiB

sprawdź horoskop