Redout: Enhanced Edition 2016 2017 V1 6 0 [+5DLC] [MULTi10 ENG] [ISO] [PLAZA] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie PLAZA: 22 Grudnia 2017
Premiera Gry: 2 Września 2016 – 22 Grudnia 2017 (Back To Earth Pack DLC)
Gatunek: Wyścigowe, Science Fiction
Producent: 34BigThings
Wydawca: 34BigThings
Dostępne Języki: Angielski, Hiszpański, Włoski, Niemiecki, Francuski, Chiński Uproszczony, Koreański, Japoński, Portugalski, Rosyjski

Wydanie Zawiera:
– Redout – Mars Pack
– Redout – Neptune Pack
– Redout – V.E.R.T.E.X. Pack
– Redout – Back to Earth Pack
– Redout – Space Exploration Pack

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.6.0 + 5 DLC

…( Opis )…
Futurystyczna gra wyścigowa, inspirowana takimi markami jak F-Zero, Rollcage, czy też seria WipeOut. Gracze biorą w niej udział w spektakularnych wyścigach unoszących się nad ziemią poduszkowców, walcząc, nie zawsze na zasadach &ampbdquofair-play&amprdquo, o jak najwyższe miejsce na podium.
Redout jest grą wyścigową, inspirowaną takimi tytułami, jak F-Zero, Rollcage, a przede wszystkim cykl WipeOut. Omawiana produkcja ukazała się między innymi na PC Windows, a za jej stworzenie odpowiada niezależne studio 34BigThings.
Akcja Redout rozgrywa się 2560 roku, kiedy to ludzkość wyczerpała już naturalne surowce występujące na Ziemi. Większość populacji przeniosła się na Księżyc, Marsa i satelity Jowisza, a rodzima planeta stała się dla niej miejscem rozmaitych widowisk. Jednym z najpopularniejszych jest tak zwany Solar Redout Racing League &ampndash najlepsi zawodnicy z całego świata walczą o zwycięstwo, uczestnicząc w wyścigach antygrawitacyjnych poduszkowców.
W Redout na platformie PC Windows gracze biorą udział w spektakularnych wyścigach, rozgrywanych przy prędkościach przekraczających 800 kilometrów na godzinę. Do naszej dyspozycji oddano szereg pojazdyów, różniących się między sobą nie tylko pod względem wyglądu, lecz także osiągów. Jedne są skuteczniejsze na długich prostych, podczas gdy inne sprawdzają się na krętych trasach. Dwadzieścia torów wyścigowych ulokowano w czterech zróżnicowanych środowiskach, takich jak malownicze wybrzeże, pozornie niekończąca się pustynia, czy obszary podbiegunowe. Same wyścigi występują tutaj w siedmiu wariantach: od klasycznych mistrzostw, gdzie liczy się przede wszystkim pozycja na mecie, aż po zawody wytrzymałościowe, oparte na rywalizacji na punkty. Niezależnie od wybranego typu wyścigu, na trasach porozrzucano rozmaite power-upy, z jakich mogą korzystać zawodnicy. Mowa o dopałkach pokroju tarcz, dronów naprawczych, turbodoładowania oraz systemów zapewniających lepszą przyczepność.
Podobnie jak ma to miejsce w innych grach tego typu, kluczem do sukcesu jest nie tylko dokładne poznanie trasy i rozmieszczenia tymczasowych ulepszeń, lecz również opanowanie modelu jazdy. Ten ostatni oparto na zaawansowanym systemie fizycznym, bazującym na specyfice sterowania quadrocopterami, który dba o to, by pokonywanie zakrętów, czy choćby hamowanie i przyspieszanie, działało na pojazd z odpowiednią siłą.
Redout działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, co zapewnia wysokiej jakości oprawę graficzną. Doskonale prezentują się nie tylko same wehikuły, lecz także poszczególne trasy i widoczne w tle, postapokaliptyczne otoczenie. Całości dopełnia oryginalna, elektroniczna muzyka, nieustannie towarzysząca naszym zmaganiom. Produkcja wykorzystuje gogle wirtualnej rzeczywistości, jednak nie są one obligatoryjne.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i5 2.6 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core i3 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 4.04 GiB

sprawdź horoskop