Rain World 2017 V1 5 17097 [MULTi6 ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Grudzień 2017
Premiera Gry: 28 Marca 2017 – 14 Grudnia 2017 (Patch V1.5)
Gatunek: Zręcznościowe, Platformowe, Indie, 2D
Producent: Videocult
Wydawca: Adult Swim Games
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.5.17097

…( Opis )…
Rain World jest platformową grą survivalową z oldskulową oprawą graficzną, w której gracze wcielają się w postać kotopodobnej istoty. Slugcat, bo tak zwie się stwór, jest zwinnym zwierzęciem, próbującym przeżyć w nieprzyjaznym, postindustrialnym Świecie Deszczu. Gra została stworzona przez zaledwie dwie osoby &ampndash pomysłodawcę i głównego programistę Joara Jakobssona oraz odpowiedzialnego za muzykę Jamesa Primate&amprsquoa. Ten ostatni napisał utwory do kilku innych niezależnych produkcji, m.in. Gnomorii, zaś obaj panowie poznali się przez Internet.
Miejscem akcji jest Świat Deszczu (Rain World) &ampndash nieprzyjazna kraina, pełna pustych przestrzeni i wyłączonych niby-maszyn. Dodatkowo, przez większość czasu zalewana jest gęstymi opadami niszczącego deszczu. Z tego powodu przetrwanie w tej smutnej krainie jest wyjątkowo trudne, a zwierzęta, które ją zamieszkują, czas opadów spędzają w hibernacji, ukryte w przeróżnych zakamarkach. Jednak podczas suchszych okresów, te dziwaczne istoty wychodzą na powierzchnię. Gracze wcielają się w jedną z nich &ampndash Slugcata, czyli kotopodobne stworzenie, którego zadaniem jest upolowanie pożywienia w ilości pozwalającej mu bezpiecznie przeżyć kolejny okres hibernacji. Problem w tym, że większe od Slugcata istoty mają podobny plan. Stajemy się więc zarazem łowcą, jak i zwierzyną.
Rozgrywka w Rain World polega na ostrożnym wędrowaniu po nieprzyjaznym świecie, wspinaniu się na przeszkody, unikaniu niebezpieczeństw, a także w razie potrzeby, walce z napotkanymi przeciwnikami. Przemierzając kolejne poziomy wykorzystujemy więc nie tylko naturalną zwinność i skoczność Slugcata, ale także prymitywną włócznię, pozwalającą zabić bądź ogłuszyć groźne monstra.
Rain World oferuje rozgrywkę dla jednego gracza, dostępne są również różne tryby kooperacyjne dla maksymalnie 4 graczy.
Oprawa graficzna, choć prosta i wzorowana na klasycznych 16-bitowych grach sprzed lat, sprawia dobre wrażenie, a paleta barw dobrze podkreśla schyłkowość i postindustrialność świata przedstawionego. W klimat produkcji dobrze wpisuje się również sucha, elektroniczna muzyka tła.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, Windows 7
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 2.68 GiB

sprawdź horoskop