Raft 2018 V1 01b [+MultiPlayer] [MULTi12 PL] [SSE] [RAR EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Raft 2018 – V1.01b

Info

Wydanie: 2 Czerwca 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 23 Maja 2018 (Early Access) – 1 Czerwca 2018 (Update V1.01b)
Gatunek: Akcji, FPP, Indie, Kooperacja, Sandbox, Survival
Producent: Redbeet Interactive
Wydawca: Axolot Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Koreański, Japoński, Szwedzki, Rosyjski, Polski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.01b + MultiPlayer

Info V1.01b:

https://steamcommunity.com/games/648800/announcements/detail/1656642383201380114

Opis

Raft jest grą survivalową opracowaną przez niewielkie, niezależne studio Redbeet Interactive, we współpracy z firmą Axalot Games (autorami Scrap Mechanic). Tytuł pojawił się na platformie PC Windows, a swój żywot rozpoczął jako darmowy projekt trójki studentów. Z uwagi na dużą popularność swego dzieła autorzy zdecydowali się na stworzenie jego rozbudowanej, komercyjnej wersji.

W wydanym na platformie PC Windows Raft akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie rozgrywki gracz wciela się w rozbitka, który budzi się na niewielkiej tratwie dryfującej po oceanie, wyposażony jedynie w plastikowy hak. By przetrwać, musi przede wszystkim znaleźć coś do jedzenia i picia, a następnie zdobyć surowce potrzebne do rozbudowy swojego drewnianego schronienia.

Dzięki systemowi craftingu i zasobom pozyskiwanym ze śmieci unoszących się na powierzchni wody oraz przedmiotów zalegających na dnie czy porzuconych na którejś z napotykanych wysepek, z czasem tratwa przekształca się w bazę wypadową z prawdziwego zdarzenia, a na podorędziu protagonisty znajdują się coraz bardziej zaawansowane narzędzia.

Nurkując w poszukiwaniu przydatnych rzeczy, warto jednak mieć się na baczności, gdyż protagonista może paść ofiarą jednego z morskich drapieżników, na czele z krwiożerczymi rekinami. Na szczęście bohater może stworzyć sobie broń, np. harpun.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza Raft posiada również multiplayerowy wariant rozgrywki, oparty na współpracy z innymi graczami.

Dane techniczne

Minimalne: Dual Core 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7

…( Instalacja )…

1.Pobierz
2.Wypakuj
3.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 330.63 MiB

sprawdź horoskop