Pro Evolution Soccer 2011 chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Pro Evolution Soccer 2011
Konami ( producent )
Konami ( wydawca )
sportowe ( piłka nożna )
08 października 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
08 października 2010 ( data premiery w USA )
PC zobacz na: 360PS3PSPPS2Wii
tryb gry: single / multiplayer
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

wymagania sprzętowe: Pentium IV 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Gra sportowa o piłce nożnej z dobrze znanej serii Pro Evolution Soccer.

Pro Evolution Soccer 2011 jest lepszy, większy, dokładniejszy, ładniejszy – gra otrzymała zestaw najbardziej radykalnych zmian w historii serii. Ten PES przypomina prawdziwą piłkę tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Głównym przesłaniem, które towarzyszy nam przy zabawie z Pro Evolution Soccer 2011 jest wolność. Totalna. Każdy zawodnik na boisku wyposażony jest we wskaźnik mocy, dzięki któremu można posłać piłkę dokładnie tam gdzie się chce i z taką mocą, jaką się chce – lot łaciatej teraz w 100% zależy od poczynań gracza. Zmianom uległa także sztuczna inteligencja, której działania sprawiają, że wszystkie decyzje i ruchy zależą od dzierżącego kontroler osobnika. AI kolegów z drużyny nie interweniuje podczas rozgrywki – gracz musi sam oceniać zagrożenie i podawać piłkę w taki sposób, by doleciała do następnego zawodnika (podania już nie trafiają automatycznie do najbliższego nam piłkarza).

To wszystko jest możliwe dzięki zaprojektowanemu specjalnie dla tej odsłony systemowi kontroli. Teraz sprint przez środek boiska to rzecz praktycznie niemożliwa, a opanowanie dryblingu i kontroli nad piłką zajmuje dużo czasu nawet wyjadaczom serii.
1. Totalna kontrola: Gra posiada ulepszone podawanie 360 stopni, co zapewnia niespotykaną wcześniej kontrolę nad piłką. Gracze mogą teraz podawać piłkę na wolną przestrzeń boiska, a także muszą wyczuwać ruchy kolegów z drużyny i naciskać na przeciwnika, by ten stracił piłkę.
2. Miernik strzału i wytrzymałości: Dodatkiem do wskaźnika mocy jest nowy wskaźnik, który pokazuje dokładny poziom formy zawodnika. Ciągły sprint po boisku wyraźnie wpłynie na jakość gry danego piłkarza.
3. Nowa AI obrońców: obrońcy nie gonią już za każdą piłką, która wpadnie na ich obszar – teraz trzymają swoje pozycje naturalnie.
4. Animacja i fizyka zawodników: Zupełnie zmieniono system animacji, co ma jest wyraźnie widoczne jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Płynne ruchy, realistyczne przyspieszanie i ulepszona interakcja między zawodnikami mają swój wkład w tworzenie atmosfery piłkarskiego widowiska. Dodatkowo każdy gracz ma posiada własny styl biegania.
5. Szybkość gry: nowy poziom kontroli oznacza, że PES 2011 chwali się lepszym tempem gry, które różni się w zależności od sytuacji na boisku. Można zaobserwować szybkie kontrataki i powolne budowanie skomplikowanych akcji.
6. Estetyka: PES 2011 przeskakuje poprzeczkę ustawioną przez poprzednika – 100 godzin sesji motion-capture zapewnia doskonały wygląd ponad 1000 zupełnie nowych animacji, a poprawione ruchy twarzy i motion blur w powtórkach sprawiają, że gra jest piękniejsza niż kiedykolwiek.
7. Taktyka i strategia: system „podnieś i upuść” umożliwia łatwiejszezarządzanie zespołem, a dodatkowe animacje podczas ustawiania drużyny pozwolają na sprawniejsze przewidzenie efektów na boisku.
8. Ustawienia manewrów mylących: PES 2011 umożliwia przypisanie ulubionych ruchów i zwodów do prawej gałki pada.
9. Master League Online: nowe wyzwania sprawiają, że wielu graczy zechce sprawdzić się w pojedynku z innymi managerami podczas rozgrywek w sieci.

Galeria do Gry:http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9408
: INSTALACJA:.
Burn lub zamontować obraz
Instalacja za pomocą szeregowego: KWPE-9J7H-26DC-UPXH-CMWY
Rozpakuj plik „Crack Descanso.rar Genesis” i skopiować plik w folderze głównym pes2011.exe gry zastępując nowo zainstalowany
Uruchom grę.

Rozmiar: 6.66 GiB

sprawdź horoskop