Pokemon: Sword / Shield v1.3.1 + 2 DLC + Yuzu Emulator for PC [FitGirl] [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Game Freak
wydawca: Nintendo
wydawca PL: ConQuest Entertainment a.s.
data premiery gry 15 listopada 2019 (dla obu gier)

Opis
Opis dotyczy Pokemon Shield
Pokemon Shield to kolejna odsłona kultowego cyklu japońskich RPG, zapoczątkowanego w latach 90. XX wieku przez studio Game Freak. Zgodnie z tradycjami serii, tytuł zadebiutował wraz z bliźniaczym Pokemon Sword jako debiutanckie gry z tzw. ósmej generacji Pokemonów. Obie produkcje to także pierwsze pełnoprawne części cyklu wydane na konsoli Nintendo Switch, po wypuszczonych rok wcześniej spin-offach Pokemon: Let?s Go, Pikachu i Pokemon: Let?s Go, Eevee.

Historia Pokemon Shield tradycyjnie obraca się wokół początkującego trenera pokemonów, który rozpoczyna swoją przygodę z wybranym stworkiem. Wraz z nim bohater zwiedzi wzdłuż i wszerz region Galar, gdzie dzięki współpracy ludzi i pokemonów kwitnie przemysł.

Rozgrywka w Pokemon Shield nie odbiega zbytnio od schematów wypracowanych w poprzednich odsłonach serii. W trakcie gry eksplorujemy kolejne lokacje, w których możemy znaleźć liczne gatunki pokemonów do złapania. Każdy stworek ma unikatowe statystyki, dostępne ataki oraz zdolności, które wpływają na jego potencjał w potyczkach z podopiecznymi innych trenerów. Walki rozgrywane są w systemie turowym, a biorą w nich udział drużyny złożone z kilku pokemonów. Dużą nowością są formy Gigantamax, które gracz może aktywować w trakcie niektórych starć. Zwiększają one wytrzymałość naszego podopiecznego, lecz możemy z tego skorzystać wyłącznie raz na całą walkę, a trwają tylko trzy tury. Wprowadza to jednak dodatkowy aspekt strategiczny do starć. Główną atrakcją gry jest nowy region, oferujący zróżnicowane krajobrazy oraz wyzwania, jak również nieznane wcześniej gatunki pokemonów. W trakcie przygody natkniemy się zarówno na pospolite stworki, jak i rzadsze egzemplarze, wliczając w to unikatowe legendarne okazy. Ponadto po krótkiej nieobecności w Pokemon Sun oraz Pokemon Moon powróciły Pokegymy, w których znajdziemy nietypowe wyzwania oraz wyspecjalizowanych trenerów. Największą nowością jest Wild Area, czyli ogromny teren rozciągający się przez cały region, gdzie w zależności od pogody i pory dnia możemy spotkać odmienne gatunki pokemonów. Dostęp do tego miejsca uzyskujemy już w pierwszych godzinach gry i jedynie wysokie poziomy dzikich pokemonów mogą nas powstrzymać od eksplorowania dalszych rejonów. Po podłączeniu do Internetu w Wild Area znajdziemy postacie innych graczy, lecz jedyny aspekt multiplayerowy znajduje się w czteroosobowych rajdach, gdzie walczymy z potężnymi pokemonami.

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

DLC:
.The Crown Tundra
.The Isle of Armor

Aby zwiększyć wydajność możesz przełączyć na Vulkan zamiast OpenGL w menu grafiki (nie działa wtedy pamięć podręczna
shaderów)

Repack Features:

.Based on two Switch game releases with update v1.3.1: 24.8 GB many thanks to Hermietkreeft
.2 DLCs for both games (The Crown Tundra & The Isle of Armor) are included and activated
.Yuzu Switch emulator Mainline v543 is included
.Shader caches for both games are included and enabled by default for smoother gameplay you may delete them in games properties .by opening and cleaning transferrable cache folder
.If you enable Vulkan option instead of OpenGL, shader cache will not work, but you still may have better perfomance
.100 Lossless, but not MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation, but the encryption on Switch .containers was removed to improve compression ratio
.NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
.Significantly smaller archive size (compressed from 24.8 to 3.3 GB)
.Installation takes 10-20 minutes
.After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
.HDD space after installation: 24.7 GB
.Language can be changed in games settings
.At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=IDkaM56GJQY

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop