Planet Nomads (2019) [MULTi10-ENG] [License/GOG] [v 1.0.0.1] [DVD5] [.exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Craneballs
wydawca: Craneballs

Premiera:
=======================
25 maja 2017 wczesny dostęp
czerwiec 2019
czerwiec 2019 Steam
3 maja 2019

Gatunek: Akcji FPP TPP science fiction sandbox survival indie crafting

Tryb gry: single player

Opis

Planet Nomads to survival sandbox utrzymany w klimatach sci-fi, stworzony przez studio Craneballs. Gra wsparta została na Kickstarterze kwotą ponad 96 tys. dolarów, uzyskała również aprobatę graczy w programie Steam Greenlight. Jako samotny astronauta porzucony na obcej planecie staramy się przetrwać, wykorzystując znajdowane surowce i wytwarzając niezbędne do przeżycia przedmioty, oraz badamy otaczający nas świat.

Mechanika
Przetrwanie na niezbadanej dotąd planecie zmusza nas do zatroszczenia się o podstawowe potrzeby naszej postaci, czyli zaspokojenie głodu i pragnienia, a także dbania o ogólny stan zdrowia ? bohater może bowiem zachorować, złamać kończynę, doznać wstrząsu mózgu czy innych urazów. Musimy też cały czas uważać na zagrożenia stwarzane przez środowisko, ponieważ oprócz groźnej fauny czy flory niebezpieczeństwo przynosi również promieniowanie radioaktywne, skrajne temperatury czy trujące powietrze.

Podstawową mechaniką gry umożliwiającą nam przetrwanie w groźnych warunkach jest budowanie. Oparte zostało ono o zasadę ?klocków LEGO? ? budynki wznosimy z uprzednio stworzonych przez dewelopera segmentów (jest ich ponad 100), które łączyć możemy w przeróżne kombinacje. W ten sam sposób możemy zbudować również pojazd umożliwiający łatwiejsze poruszanie się po powierzchni planety i ułatwiający eksplorację, będącą jednym z głównych elementów rozgrywki, czy statek umożliwiający podróż w kosmos.

Oprócz budowania wytwarzamy także różne przedmioty ułatwiające nam prowadzenie rozgrywki, do czego również potrzebujemy surowców znajdujących się na planecie. W ich poszukiwaniu musimy zapuszczać się w coraz to dalsze zakątki świata. Rzadkie minerały możemy znaleźć jedynie w trudno dostępnych i niebezpiecznych miejscach. Do tego konieczne jest ulepszanie wyposażenia naszej postaci, dysponującej multinarzędziem do zbierania surowców, kombinezonem ochronnym oraz jetpackiem. Mamy tu zatem typową dla gier z tego gatunku mechanikę rozwoju opartą na drzewku technologicznym.

Wymagania sprzętowe

Windows: Wygraj 7/8/10 – tylko 64-bitowy
Procesor: Intel i3-6300 lub AMD FX 6300
Pamięć: 4 GB pamięci RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / AMD R7 260x
DirectX: wersja 11
Pamięć: 6 GB dostępnego miejsca
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
Mysz, klawiatura

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

http://powerlogo.ru/pictures/f2a01e819b414d4d70ead53350e669a2.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=1rvN

Rozmiar: 2.60 GiB

sprawdź horoskop