Pathfinder Adventures 2017 V1 2 7 [1009 20170728] [+DLCs] [ENG] [ISO] [PLAZA] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie PLAZA: 2 Sierpnia 2017
Premiera Gry: 15 Czerwca 2017 – 2 Sierpnia 2017 (Rise Of The Gobblin DLC)
Gatunek: RPG, Fantasy, Karciane
Producent: Obsidian Entertainment
Wydawca: Obsidian Entertainment
Dostępne Języki: Angielski

Zawartość Dodatkowa:
– Pathfinder Adventures – Character Alts 1
– Pathfinder Adventures – Rise Of The Goblins
– Pathfinder Adventures – Epic And Legendary Cards 1

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji – V1.2.7 (Ver. 1009-20170728) + DLCs

Info Patch V1.2.7:
http://steamcommunity.com/games/480640/announcements/detail/1438190532375300944

…( Opis )…
Pathfinder Adventures to wydana na platformę PC Windows karcianka z silnymi wpływami RPG, stanowiąca adaptację stołowej gry Pathfinder Adventure Card Game. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało go studio Obsidian Entertainment, czyli zespół mający na koncie takie tytuły jak Pillars of Eternity, Neverwinter Nights 2 czy Fallout: New Vegas.
Zgodnie z tytułem, produkcja osadzona jest w realiach fantastycznej krainy Golarion, stworzonej na potrzeby stołowej gry fabularnej Pathfinder. Jest to dosyć klasyczne uniwersum fantasy, pełne magii, potworów i nieludzkich ras, takich jak elfy, niziołki, gnomy czy krasnoludy.
Produkcja stanowi adaptację kampanii Rise of the Runelords, wydanej w 2007 roku dla papierowego pierwowzoru. Akcja toczy się na terenie zwanym Varisia &ampndash niegościnnym miejscu, gdzie nieliczne miasta otoczone są przez niezbadaną dzicz, która pochłonęła tajemnicze ruiny. Wiele tysięcy lat temu obszar ten zajmowało bowiem potężne Imperium Thassilon, na czele którego stali tyrani znani jako Władcy Runów (ang. Runelords). Fabuła obraca się wokół prób przywrócenia tych despotów do życia, w czym muszą przeszkodzić postacie graczy.
Pod względem mechanizmów rozgrywki wydane na platformę PC Windows Pathfinder Adventures stanowi wierną adaptację zasad rządzących papierową grą Pathfinder Adventure Card Game. Bawić możemy się samotnie lub w trybie kooperacji dla czterech graczy, z których każdy kieruje jednym bohaterem. Postacie podzielone zostały na klasy (m.in. wojownika, łotrzyka, maga i kleryka), dysponujące unikalnymi umiejętnościami, które możemy podczas rozgrywki rozwijać oraz wzmacniać za pomocą przedmiotów.
Podczas zabawy podejmujemy się aktywności typowych dla gatunku RPG. Podróżujemy więc pomiędzy lokacjami, realizujemy zadania, gromadzimy skarby i ekwipunek oraz walczymy z potworami. Wszystko to jednak odbywa się przez zagrywanie kart z talii, jaką skomponowaliśmy dla naszego bohatera.
Gra nie ukrywa swojego stołowego rodowodu i większość elementów grafiki jest dwuwymiarowa, a do tego na własne oczy widzimy wszystkie rzuty kostkami. Jednocześnie małe obrazy z kart zostały przystosowane do oglądania na ekranie i skutecznie budują klimat. Miłym uzupełnieniem są interaktywne scenki przerywnikowe, podczas których podejmujemy decyzje, mające istotne znacznie dla dalszego rozwoju opowieści.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 1.73 GiB

sprawdź horoskop