Pacific Storm Allies chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 768 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 5600 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows 2000/XP

Pacific Storm: Allies jest pierwszym, oficjalnie firmowanym przez Buka Entertainment dodatkiem do efektownej i oryginalnej strategii czasu rzeczywistego pt. Pacific Storm. Rozszerzenie ma do zaoferowania nowe strony konfliktu (nazistowskie Niemcy po stronie Osi oraz Anglia, Australia i Związek Radziecki po stronie Aliantów), co w konsekwencji owocuje między innymi: znacznym rozbudowaniem dostępnej dla gracza 'zbrojeniówki' oraz dodaniem pokaźnej ilości historycznych miejsc. Ponadto Allies wprowadza unowocześnioną i zmodernizowaną wersją silnika graficznego, oferującego cudowne fajerwerki, których nie zobaczyliśmy na żadnym balu sylwestrowym.

Ambicją twórców Pacific Storm: Allies było stworzenie produktu, który oferowałby zarówno nowe doznania i doświadczenia graczom zaznajomionym z częścią pierwszą, jak i niezwykle wciągającą rozrywkę pozostałym amatorom strategii typu RTS. Jest to pozycja szczególnie wartościowa dla miłośników historii oraz II Wojny Światowej, głównie ze względu na fakt, iż każdy dostępny w grze scenariusz, oddział czy technologia zostały wykreowane zgodnie z dostępnymi materiałami archiwalnymi, z zachowaniem realizmu oraz różnego rodzaju specyfikacji. Jeśli dodamy do tego możliwość samodzielnego sterowania każdym pojedynczym statkiem czy samolotem z perspektywy pierwszej osoby (FPP) oraz realistyczną oprawę graficzną, otrzymujemy doprawdy frapujący produkt dla każdego fana militariów, historii, czy nawet filmów wojennych w stylu Pearl Harbor.

Co więcej, potencjalny właściciel pudełeczka z grą pt. Pacific Storm: Allies ma możliwość bezpośredniej rywalizacji z innymi graczami poprzez sieć lokalną oraz Internet, a jak wiadomo, nie ma to jak żywe, ciepłe, ludzkie mięsko (czyt. kolega), które można przerobić na bitki wołowe. Wszystko to przy akompaniamencie wystrzałów z działek myśliwskich, ogłuszających salw z pancerników oraz ryku silników lotniczych. Puryści gatunku mogą kręcić nosami, ale gracze szukający nowatorskich rozwiązań oraz mocnych wrażeń powinni zapoznać się bliżej z tym tytułem.

Extract Archive To Any Desired Directory With Winrar Or 7zip etc………
NO INSTALL JUST EXTRACT AND PLAY
Start Game With „allies.exe” Located In The „bin” Folder Of The Extracted Archive
THIS IS FULL GAME NOTHING MISSING

Rozmiar: 931.51 MiB

sprawdź horoskop