Operation Flashpoint 2: Dragon Rising [MULTI 5] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Lost Planet Extreme Condition Colonies

Capcom ( producent )
Capcom ( wydawca )
gry akcji ( TPP )
26 czerwca 2007 ( światowa data premiery )
30 sierpnia 2007 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single / multiplayer
nośnik: 1 DVD9
tryb multiplayer: LAN / Internet
liczba graczy: 1 – 16
wymagania wiekowe: 16+

WYMAGANIA:
Intel Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista
Language…: PL/ENG/FR/ESJP/KR/DE/RU/IT

Lost Planet: Extreme Condition należy do gatunku gier akcji, w których rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Opisywana pozycja powstała w biurach koncernu Capcom. Główne prace prowadzili m.in. Keiji Inafune (seria Onimusha) oraz Jun Takeuchi (Devil May Cry).

Lost Planet: Extreme Condition należy do gatunku gier akcji, w których rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Opisywana pozycja powstała w biurach koncernu Capcom. Główne prace prowadzili m.in. Keiji Inafune (seria Onimusha) oraz Jun Takeuchi (Devil May Cry). PeCetowa wersja gry, będąca konwersją Lost Planet z Xboxa 360, może pochwalić się wzbogaconą oprawą wizualną (m.in. wsparcie dla rozdzielczości do 2560×1600), zmodyfikowanym interfejsem użytkownika (ukłon w kierunku graczy preferujących zestaw klawiatura + mysz) oraz nowymi mapami przeznaczonymi dla trybu multiplayer. Niestety, w kwestii misji, wrogów czy broni dostajemy praktycznie tę samą grę, jaka obecna jest na konsoli Microsoftu od stycznia 2007 roku.

W Lost Planet: Extreme Condition przejmujemy kontrolę nad człowiekiem uratowanym od pewnej śmierci przez tajemniczą grupę Śnieżnych Piratów, walczącą z potężnymi kreaturami i wrogimi frakcjami zamieszkującymi ogromną i niezwykłą planetę. Jest ona jakby wyciągnięta z czasów którejś z ziemskich epok lodowcowych – wszechobecny śnieg, lód, mroźne, śnieżne zawieruchy i przerażająco niska temperatura. Warto odnotować fakt, iż główny bohater Lost Planet: Extreme Condition powstał w oparciu o gwiazdę koreańskiego kina, Lee Byung Hun znanego m.in. z obrazu Three… Extremes.

Rozgrywka polega na wykonywaniu zadań zleconych nam przez dowództwo Śnieżnych Piratów (sprowadzających się głównie do eksterminacji) oraz poszukiwaniu zabójców ojca głównego bohatera gry. Penetracje rozległych lokacji i walkę z różnorakimi monstrami i przeciwnikami o bardziej ludzkim wyglądzie ułatwiają wszelkiego rodzaju pojazdy, z których największą rolę odgrywają fenomenalnie zaprojektowane mechy (roboty sterowane od wewnątrz przez istotę ludzką). Niezwykły klimat budują warunki panujące na powierzchni planety – towarzyszą nam ciągłe opady śniegu, zmieniające się czasami w potężne burze, przed którymi schronić można się jedynie wewnątrz maszyn bojowych i zdewastowanych budynków.

Jak już wspomniano, oprawa graficzna uległa znacznemu ulepszeniu w porównaniu z pierwowzorem – efekty cząsteczkowe, oświetlenie czy cieniowania wyglądają naprawdę imponująco. Autorzy postarali się również o przygotowanie realistycznych i przepełnionych emocjami scen przerywnikowych opartych o „silnik” graficzny zastosowany podczas rozgrywki. Tak jak w przypadku Lost Planet: Extreme Condition znanej z konsoli, tak i PeCetowa wersja oprócz rozgrywki jednoosobowej oferuje możliwość zmierzenia się z żywymi przeciwnikami w trybach multiplayer (do 16 zawodników). Gracze mogą wypróbować m.in. opcję kooperacji (przechodzenie poszczególnych misji będąc wspomaganym przez przyjaciela i na odwrót).

SCREEN: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9129

INSTALACJA:

~ Unpack, burn or mount
~ Install
~ Use the key: MJ8PP-T7TVV-17R56-D34N4-CHWWG
~ Copy the crack from the PROPHET folder
~ Rot in heaven

Rozmiar: 3.36 GiB

sprawdź horoskop