Nioh 2 The Complete Edition-ElAmigos [PL] [rar / iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Team Ninja
wydawca: Koei Tecmo
data premiery gry: 5 lutego 2021

Opis

NiOh 2 jest drugą odsłoną cyklu gier typu soulslike zapoczątkowanego w 2017 roku. Za stworzenie tej produkcji odpowiadają autorzy pierwszej części serii, czyli studio Team Ninja mowa o zespole, w którego portfolio można znaleźć takie serie jak Dead or Alive oraz Ninja Gaiden.

Rok po premierze na rynku ukazała się Nioh 2: The Complete Edition, wzbogacona o trzy fabularne DLC. Na PlayStation 5 gra figuruje jako NiOh 2 Remastered: The Complete Edition i oferuje dodatkowo obsługę rozdzielczości 4 K albo do 120 FPS.

NiOh 2 zabiera nas w podróż do znanej z pierwszej odsłony cyklu, alternatywnej wersji Japonii z okresu Sengoku, przypadającego na XV i XVI wiek. Oprócz wojen, w których pogrążony jest Kraj Kwitnącej Wiśni, niebezpieczeństwo dla jego mieszkańców stanowią yokai, czyli demony i potwory wyjęte wprost z tamtejszej mitologii. Akcja gry została osadzona przed wydarzeniami opowiedzianymi w poprzedniej części serii, a w trakcie zabawy wcielamy się w bohatera (lub bohaterkę), który jako pół człowiek, pół yokai, musi stawić czoła inwazji istot z innego świata.

W NiOh 2 deweloperzy rozwinęli pomysły z wcześniejszej odsłony cyklu, a także wprowadzili kilka zupełnie nowych rozwiązań. Pierwszym z tych ostatnich jest kreacja postaci poprzedzająca właściwą rozgrywkę, która obejmuje wybór płci oraz szerokie możliwości modyfikacji wyglądu.

Obserwując akcję z perspektywy trzeciej osoby (TPP), podczas zabawy zajmujemy się przede wszystkim walką z przeciwnikami oprócz innych samurajów czy pomniejszych yokai, na naszej drodze stają potężni bossowie. Produkcja cechuje się wysokim poziomem trudności, który znacząco wzrasta, kiedy demony wciągną nas do tak zwanego Dark Realm miejsca, z którego pochodzą. Choć oponenci są tam potężniejsi, gra jest warta świeczki, gdyż za ich pokonanie otrzymujemy znacznie lepsze nagrody.

Oponentów eliminujemy, korzystając przede wszystkim z broni białej powracają trzy znane z jedynki? postawy bojowe, czyli wysoka, średnia oraz niska, a w trakcie starć musimy uważnie obserwować ruchy nieprzyjaciół, stosować szybkie uniki oraz wyprowadzać błyskawiczne kontrataki. Istotną nowością jest natomiast możliwość przemiany w demona, co czyni bohatera silniejszym i odporniejszym na obrażenia.

W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne poziomy, rozwijając umiejętności bojowe protagonisty poza tym jego potencjał bojowy zwiększamy, pozyskując coraz lepsze wyposażenie. Ponadto pokonane demony pozostawiają po sobie tak zwane Rdzenie Duszy? (ang. Soul Cores), które służą do poszerzenia wachlarza ataków dostępnych postaci yokai.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 64bit, Windows 8.1 64bit
Procesor: Intel Core i5 4460
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: 4 GB NVIDIA GeForce GTX 970
Miejsce na dysku: 85 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 64bit
Procesor: Intel Core i7 6700K
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: 6 GB NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
Miejsce na dysku: 85 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Rozpakuj (użyj winrar lub 7zip)
3. Wypal / zamontuj plik .iso
4. Zainstaluj
5. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
6. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=sIRLrRGVC2o

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop