Night In The Woods: Weird Autumn Edition 2017 Build:400 [ENG] [ISO] [RELOADED] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie RELOADED: 14 Grudnia 2017
Premiera Gry: 21 Lutego 2017 – 14 Grudnia 2017 (Weird Autumn Edition)
Gatunek: Przygodowe, Platformowe, 2D, Indie
Producent: Infinite Ammo
Wydawca: Infinite Ammo
Dostępne Języki: Angielski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – Build:400

…( Opis )…
Night in the Woods to wydana na PC Windows pełna nostalgii gra przygodowo-zręcznościowa, szczególny nacisk kładąca na fabułę, eksplorację i postacie bohaterów. Została opracowana przez niezależne studio Infinite Ammo pod wodzą Aleca Holowki &ampndash współtwórcy zręcznościówki Aquaria i autora muzyki do TowerFall: Ascension. Koszty produkcji w znacznej mierze pokryła udana kampania crowdfundingowa w serwisie Kickstarter, która osiągnęła sukces w zaledwie 26 godzin.
Akcja gry toczy się w niewielkim górniczym miasteczku Possum Springs, które podupadło po zamknięciu ostatniej kopalni, dającej zatrudnienie sporej części mieszkańców. Wcielamy się w postać dysponującej paranormalnymi zdolnościami kotki imieniem Mae, która porzuca studia, by powrócić w rodzinne strony i odnowić kontakty z paczką znajomych. Wśród nich spotkamy m.in. jej najlepszą przyjaciółkę Beę, marzących o wyrwaniu się z miasta Gregga i Angusa, oraz chadzającego własnymi ścieżkami dziwaka Germa. Nasza protagonistka szybko zdaje sobie sprawę, że podczas jej nieobecności czas nie stał w miejscu &ampndash zarówno miasto, jak i jej dawni kompani bardzo się zmienili i nic nie jest już takie samo jak kiedyś. Na dodatek nocą ulice Possum Springs nienaturalnie pustoszeją, a w lesie czai się coś, co bez wątpienia ma wrogie zamiary.
Sama rozgrywka korzysta z mechanik eksploracyjnych przygodówek z typowymi elementami platformowymi &ampndash chodzimy więc, skaczemy, rozmawiamy z postaciami niezależnymi oraz używamy naszych zdolności celem odkrycia kolejnych tajemnic miasta i okalających go terenów. W wolnych chwilach zajmujemy się także wieloma innymi aktywnościami, jak granie na gitarze basowej (zrealizowane w formie rytmicznej minigierki) czy beztroskie trwonienie czasu z przyjaciółmi.
Te banalne z pozoru czynności służą za tło dla fabuły i stawiania całej masy ważkich pytań natury egzystencjalnej, jakie nierzadko zadawał sobie pewnie niejeden z nas. Autorzy poruszają m.in. temat kończenia pewnych etapów w życiu i tęsknoty za tym, co bezpowrotnie minęło. Poważny ton produkcji nieco łagodzą duże dawki czarnego humoru oraz fakt, że wszyscy bohaterowie to sympatycznie wyglądające zwierzęta.
Pod względem oprawy Night in the Woods w edycji na PC Windows wpisuje się w nurt charakterystyczny dla produkcji niezależnych, oferując stylizowaną, ręcznie wykonaną szatę graficzną. Jest ona dziełem rysownika oraz animatora Scotta Bensona i choć stanowi jego debiut w branży gier wideo, nosi wyraźne ślady jego charakterystycznej kreski. Za klimatyczną ścieżkę dźwiękową gry odpowiada zaś sam Alec Holowka.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Dual Core 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 1.45 GiB

sprawdź horoskop