Neverwinter Nights 2 Complete [v.2.1.0.6] 2006 [MULTI-ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł:Neverwinter Nights 2 Complete
Gatunek:Role-playing – Adventure – Fantasy
Działa na:Windows (XP, Vista, 7, 8, 10)
Język: Audio i tekst: niemiecki,angielski, Hiszpański, francuski, Rosyjski
Data wydania:31 października 2006
Producentbsidian Entertainment / Hasbro Inc.
Wersja GOG: v.2.1.0.6

https://gog.com/game/neverwinter_nights_2_complete
http://gry-online.pl/S016.asp?ID=4818

Fabuła sequela osadzona została w dobrze znanym miłośnikom pierwszej części świecie Forgotten Realms. Autorzy NWN 2 przygotowali rozbudowany tryb singleplayer, nie zapomnieli też jednak o miłośnikach potyczek sieciowych. Fabuła kilkudziesięciogodzinnej kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części gry. Kraina, która w przeszłości targana była licznymi konfliktami nie zaznała na długo spokoju. Wybrzeże Mieczy ponownie staje przed obliczem wojny. Właściwa gra opowiada o losach pewnego samotnego bohatera. W momencie, w którym poznaje go sam gracz jest on w drodze do Neverwinter. Zadanie wspomnianego herosa związane jest z posiadaną relikwią, która mieści w sobie niewyobrażalną moc. Jak na rasowy tytuł role-playing przystało, gra wypełniona jest licznymi zwrotami akcji. Cała zabawa podzielona została na kilka rozdziałów. Aby móc przejść dalej należy wykonać obowiązkowe zadania na aktualnie badanym obszarze. Fabuła gry wypełniona jest oczywiście wieloma mniejszymi questami, których nie trzeba podejmować się w celu osiągnięcia końcowego sukcesu.

Neverwinter Nights 2: Complete zawiera oryginalną grę i trzy rozszerzenia: Mask of the Betrayer, Storm of Zehir, and Mysteries of Westgate.

Bonus:

3 manuals
4 wallpapers
3 soundtracks
15 avatars
10 artworks

Minimalne wymagania systemowe – Windows: Windows XP / Vista / 7/8/10, 3 GHz Intel Pentium 4 lub odpowiednik procesora, 1 GB pamięci RAM (zalecane 2 GB), karta graficzna ATI X800 lub NVIDIA GeForce 6800 zgodna z Direct X 9.0c i 256 MB pamięci VRAM (obsługuje Shader Model 2.0 lub nowszy), karta dźwiękowa kompatybilna z Direct X 9.0c, dysk twardy 4,9 GB, klawiatura, mysz.

Zainstaluj
Graj

http://www.youtube.com/v/SKCQ51HUcxQ

Rozmiar: 7.42 GiB

sprawdź horoskop