Need For Speed: Heat 2019 [V2 MULTi-7] [ISO] [ELAMIGOS] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info:

Wydanie ELAMIGOS: (V2) – Multi-7
Premiera Gry: 8 Listopada 2019
Gatunek: Wyścigi, Samochodowe
Producent: Ghost Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.

Dostępne Języki: Polski, Angielski, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Portugalski-Brazylia, Uproszczony Chiński

Dubbing/Audio: Polski , Angielski, Włoski, Hiszpański, Rosyjski

Opis:

Need for Speed: Heat to gra wyścigowa będąca dwudziestą pierwszą główną odsłoną popularnego cyklu Need for Speed. Tytuł został opracowany przez studio Ghost Games, które sprawuje pieczę nad rozwojem serii od 2011 roku, a wcześniej dostarczyło takie produkcje, jak Need for Speed: Rivals, Need for Speed oraz Need for Speed: Payback.

Akcja gry Need for Speed: Heat toczy się w przypominającym Miami fikcyjnym mieście Palm City, gdzie wyścigi uliczne (zarówno legalne, jak i nielegalne) są na porządku dziennym. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, który postanawia pomóc miejscowym miłośnikom szybkiej jazdy zdemaskować nielegalne poczynania skorumpowanych funkcjonariuszy policji. Podczas kampanii będziemy jednocześnie zdobywać reputację i zarabiać coraz większe pieniądze na kolejne samochody i ulepszenia. Nowością są oskryptowane misje fabularne polegające na śledzeniu lub eliminowaniu innych wozów.

W grze Need for Speed: Heat otrzymujemy do dyspozycji rozległe miasto o otwartej strukturze. Zabawa toczy się tutaj na dwóch płaszczyznach. Za dnia możemy swobodnie przemierzać metropolię, stawiając czoła specjalnie przygotowanym wyzwaniom oraz poszukując znajdziek, a także biorąc udział w legalnych wyścigach toczonych w ramach mistrzostw Speedhunters Showdown i wygrywając pieniądze. Jako że ulice patroluje policja, należy przy tym uważać, by na jej oczach nie złamać prawa. Niemniej, nawet jeśli podpadniemy mundurowym, obejdą się z nami dosyć łagodnie.

Sytuacja ulega diametralnej zmianie po zapadnięciu zmroku (sami decydujemy, o jakiej porze wyjeżdżamy na miasto ? nie ma dynamicznej zmiany pory dnia), kiedy to możemy spróbować sił w nielegalnych zawodach, by zwiększyć swoją reputację oraz zdobyć unikatowe części do tuningu. Wówczas na ulice wyjeżdżają skorumpowane oddziały stróżów prawa, którzy nie cofną się przed niczym, by dorwać kierowców. W zależności od tego, jak bardzo zajdziemy im za skórę, rośnie nasz poziom wykroczeń, a na ogonie zaczynają nam siedzieć nie tylko radiowozy, lecz także pojazdy opancerzone czy nawet śmigłowce. Gra jest warta świeczki, gdyż im większe są nasze wykroczenia, tym więcej punktów reputacji zdobywamy. By zrobić użytek z tych ostatnich należy zgubić pościg i udać się do swojej kryjówki (w razie wpadki zdobyte nagrody zostaną nam odebrane). To ostatnie nie jest jedna łatwe, bo nasz samochód posiada pasek życia, a jeśli go opróżnimy, uderzając w inne pojazdy lub elementy otoczenia, zostaniemy złapani przez stróżów prawa.

Wyżej wspomniane punkty reputacji służą przede wszystkim do odblokowywania nowych części do tuningu, wzorowanych na produktach prawdziwych producentów by jednak je wykorzystać, musimy również wydać na nie określoną ilość pieniędzy. Tytuł oferuje szerokie możliwości personalizacji samochodów możemy zarówno wprowadzać modyfikacje optyczne, jak i mechaniczne. Lista tych pierwszych obejmuje zmianę barwy karoserii, świateł, opon czy tablic rejestracyjnych, a także instalację spojlerów, progów i zderzaków (lub nakładek na nie) czy wreszcie wymianę i dopasowanie wyglądu felg (wśród nich znajdziemy modele wzorowane na produktach prawdziwych producentów) oraz zmianę brzmienia wydechu.

Tuning mechaniczny obejmuje przede wszystkim wymianę silnika (po raz pierwszy w historii) serii. Poza tym możemy swobodnie wymieniać określone podzespoły, dostosowując samochód do określonego typu zawodów, np. driftu. Nawet pomimo tego, że model jazdy jest zręcznościowy, różnice pomiędzy poszczególnymi autami są wyczuwalne ponadto pojazd przystosowany do driftu niekoniecznie sprawdzi się w terenie czy wyścigach, w których liczy się miejsce na mecie. Warto jeszcze odnotować, że personalizacja dotyczy również naszego kierowcy.

Co zaś tyczy się samochodów, które kupujemy za zarobione pieniądze ? na ich liście znajdziemy zarówno kultowe klasyki pokroju Astona Martina DB5 z 1964 roku, Buicka GNX (1987), Dodge?a Chargera (1969) bądź Ferrari Testarossa Coupe (1984), jak i współczesne pojazdy. Wśród tych ostatnich pojawiają się nie tylko auta sportowe, które można spotkać na drogach (BMW M4 GTS, Chevrolet Corvette, Honda Civic Type-R, Nissan 370Z), lecz także supersamochody (na czele z Pagani Huayra BC, McLaren 570S, Lamborghini Huracan bądź Ferrari LaFerrari).

W Need for Speed: Heat można grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie sieciowym z innymi graczami na mapie.

Need for Speed: Heat posiada trójwymiarową grafikę wysokiej jakości. Na uwagę zasługują przede wszystkim zaprojektowane z dbałością o detale modele samochodów. Poza tym jednak podobać się może także pełne szczegółów otoczenie i realistyczne oświetlenie. Zabawie towarzyszy latynoski soundtrack zagrzewający do walki o zwycięstwo.

Dane Techniczne

Minimalne: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6300 3.9 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 10

Instalacja:

1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop