My Summer Car v05 12 2017 [MULTi2 ENG] [IGG GAMES] [RAR] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wydanie IGG-Games: 7 Grudnia 2017
Premiera Gry: Wczesny Dostęp
Gatunek: Symulacje, FPP, samochodowe, sandbox, humorystyczne, maszyny i urządzenia, lata 90..
Producent: Amistech Games
Wydawca: Amistech Games
Język: Angielski, Fiński

Info UPDATE:

http://steamcommunity.com/games/mysummercar/announcements/detail/1469727073446652279

My Summer Car jest bardzo nietypową produkcją niezależną, która skupia się na budowie własnego samochodu, a także na elementach survivalowych.

Gra została stworzona przez jedną osobę, ukrywającą się pod pseudonimem Amistech, a ukazała się na platformie PC Windows.

Tytuł jest przedstawicielem gatunku symulacji i kładzie nacisk na realizm oraz odwzorowanie prawdziwego świata, jednocześnie zachowując lekki, humorystyczny klimat.MechanikaWcielamy się w miłośnika motoryzacji, który podczas pięknego fińskiego lata ostatniej dekady XX wieku modernizuje swój stary sportowy samochód.

Świat gry jest otwarty i nie narzuca graczowi niczego, pozwalając mu decydować o tym, co i kiedy robi. Jednym wyznacznikiem postępu w grze jest to, w jaki sposób nasz samochód się zmienia. Prócz pracy jako mechanik, możemy także usiąść za kółkiem naszego samochodu i wybrać się na przejażdżkę po lesie.

Warto jednak pamiętać o rozwadze, ponieważ brawurowa jazda może skończyć się śmiertelnym wypadkiem &ampndash gra jest dość trudna, a śmierć oznacza konieczność rozpoczęcia rozgrywki od początku.

Zaraz po rozpoczęciu gry trafiamy na fińskie odludzie &ampndash tylko my, nasz dom i samochód, który wymaga naszej uwagi. Mamy także do dyspozycji vana, umożliwiającego nam podróż po świecie gry, zanim nasze auto będzie gotowe do pracy.

Pozwala on również na przewóz zakupów, w tym jedzenia i picia niezbędnych do przetrwania kolejnych dni.

Lepsze części tuningowe można znaleźć w katalogu i zamówić pocztą, to jednak wiąże się z koniecznością zarobienia pieniędzy, wykonując proste prace dla okolicznych mieszkańców.

Rekomendowane: Intel Core i5 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Dual Core 3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

1: Pobierz
2: Wypakuj
3: Graj

Pamiętaj Pobrałeś? Podziękuj i Seeduj (co najmniej przez 1godz) To nic nie kosztuje a Motywuje

Możliwośc spolszczenia MSC:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1168491647

Rozmiar: 294.50 MiB

sprawdź horoskop