Micro Machines: World Series 2017 V135606 1 [MULTi5 ENG] [REPACK FITGIRL] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie FITGIRL: 30 Czerwca 2017
Premiera Gry: 30 Czerwca 2017
Gatunek: Wyścigi, Samochodowe, Zręcznościowe, Izometryczne, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: Codemasters Software
Wydawca: Codemasters Software
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji – V135606.1

…( Opis )…
Micro Machines: World Series jest kolejną częścią kultowej serii zręcznościowych gier wyścigowych, tworzonych przez zespół Codemasters Software. Cykl narodził się w 1991 roku, a od roku 2006, kiedy to do sprzedaży trafiło Micro Machines V4, nie zagościł na komputerach osobistych lub konsolach. Niemniej, sukces, jaki odniósł jego mobilny spin-off, ostatecznie przekonał twórców do wielkiego powrotu. W ten oto sposób narodziła się omawiana tutaj produkcja, która została wydana między innymi na platformę PC Windows.
Podobnie jak miało to miejsce w legendarnym pierwowzorze, w Micro Machines: World Series przejmujemy kontrolę nad zdalnie sterowanymi modelami samochodów. Do naszej dyspozycji oddano 12 zróżnicowanych pojazdów, wśród których znalazło się miejsce na egzotyczne auta wyścigowe i na ciężarówki siejące na torze prawdziwe spustoszenie. Poszczególne maszyny wyposażono w różnorodny arsenał &ampndash mowa o wyrzutniach rakiet, granatnikach, miotaczach ognia, czy choćby o karabinach maszynowych.
Uwagę przykuwają nietypowe lokacje, w jakich przychodzi nam toczyć walkę o miejsce na podium. Wyścigi odbywają się bowiem na stołach bilardowych, w szopach, na podwórkowych chodnikach, czy wreszcie na znanym z oryginału, kuchennym stole, na którym roi się od przeszkód w postaci kubków, sztućców, talerzy i resztek jedzenia. Co ciekawe, kluczem do zwycięstwa jest eliminacja kolejnych oponentów, a także zapoznanie się z poszczególnymi trasami &ampndash te bowiem urozmaicają liczne przeszkody pokroju rozlanego oleju, które można wykorzystać do odwrócenia losów wyścigu.
W Micro Machines: World Series na platformie PC Windows wirtualne zmagania możemy toczyć zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych graczy. Oprócz klasycznych wyścigów, na sprawdzenie czekają inne warianty rozgrywki, na czele z walką na zamkniętej arenie w Battle Mode, czy popularnymi trybami pokroju King of the Hill lub Capture the Flag. Warto nadmienić, że w multiplayerze bawić się można nie tylko przez sieć (jednocześnie w zmaganiach może brać udział dwunastu graczy), lecz również na podzielonym ekranie, rywalizując z maksymalnie trzema osobami.
Micro Machines: World Series może się pochwalić wysokiej jakości, kolorową oprawą graficzną. Studio Codemasters Software zadbało o odpowiedni poziom szczegółowości otoczenia i modeli samochodów.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i5 4690 3.5 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290X lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core i3 2.6 GHz/AMD FX 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 440/Radeon HD 5770 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
…( Info )…

Czas Instalacji: 2-4 Min (zależne od wydajności PC)

…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

…( Info )…
Jeśli Pobrałeś Grę, to Proszę Seeduj Minimum Przez Dwie Godziny. Dziękuję.

Rozmiar: 1.08 GiB

sprawdź horoskop