MEG 9: Lost Echoes 2017 [MULTi2-ENG] [HI2U] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wydanie HI2U: 21 Września 2017
Premiera Gry: 21 Września 2017
Gatunek: Akcji, Science Fiction, Crafting
Producent: Skunkwerk Kinetic
Wydawca: Skunkwerk Kinetic

Dostępne Języki: Angielski, Francuski

MEG 9: Lost Echoes to wydana na pecety gra akcji wzbogacona elementami strategicznymi. Produkcję opracowało studio Skunkwerk Kinetic.

Kampania przenosi nas w odległą przyszłość, do miejsca znanego jako Probability Aperture. Jest to niewielki alternatywny wymiar, sztucznie stworzony w celach badawczych przez potężną korporację Quantum Multiphasics. Wybudowano w nim stację naukową Horizon, gdzie przeprowadzano szereg ambitnych, ale również niebezpiecznych eksperymentów. Pewnego dnia urywa się kontakt ze wszystkimi pracownikami ośrodka, a jego autonomiczna sztuczna inteligencja zaczyna nadawanie sygnału SOS. My wcielamy się w zatrudnionego przez korporację pilota zdalnie sterowanego dziesięciotonowego pojazdu bojowego znanego jako Rig. Naszym zadaniem jest wykorzystanie go do odkrycia, co tak naprawdę stało się w stacji badawczej Horizon.

Uniwersum gry oraz fabułę opracował William Gibson, czyli legendarny pisarz science-fiction, mający na koncie takie klasyki, jak Neuromancer, Graf Zero czy Mona Liza Turbo. Twórca ten jest uznawany za ojca gatunku cyberupunku i MEG 9: Lost Echoes było pierwszą grą, w produkcję której był zaangażowany.

Podczas zabawy eksplorujemy lokacje, zbieramy przedmioty i gromadzimy wskazówki. Przede wszystkim jednak dużo walczymy. Wymiar Probability Aperture pełen jest różnorodnych niebezpieczeństw, z których najgroźniejszym jest tzw. Korupcja, czyli niezbadana siła potrafiąca przejąć kontrolę nad porzuconymi maszynami i przeobrazić je w agresywne metalowe bestie. Kierowany przez nas pojazd jest silnie opancerzony i doskonale wyposażony. Jednocześnie mamy dużą swobodę w konfigurowaniu jego części. Możliwe jest zamontowanie dwóch dowolnych typów uzbrojenia oraz jednego defensywnego modułu wybranego spośród dziewięciu dostępnych rodzajów. Ponadto dostępna jest opcja ulepszania praktycznie każdego podzespołu i systemu, w tym radaru i pancerza.

Jedną z kluczowych ról podczas zabawy odgrywa przypominający psa robot MEG 9. Wykorzystujemy go do zwiadu, hakowania terminali oraz przede wszystkim gromadzenia surowców, z których potem konstruujemy różne przydatne urządzenia, takie jak pola siłowe czy automatyczne wieżyczki strażnicze. Wszystko to jest konieczne do przetrwania, gdyż walka jest bardzo trudna i zwycięstwa wymagają dobrego przygotowania do każdej potyczki.

Kod:MINIMUM:
OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Processor: Intel Core i5 -4690k
Memory: 6 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 770 and above. AMD Radeon 6870 and above
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

Kod:1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.GrajOgólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

TRAILER:

http://www.youtube.com/v/eXk4-0Yn4oc8&feature=player_embedded&hl=pl_PL&fs=1&

Rozmiar: 1.50 GiB

sprawdź horoskop