Main Assembly b20189 by Pioneer [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Bad Yolk Games
wydawca: Team17
data premiery gry: 26 stycznia 2021

Opis
Main Assembly pozwala graczom wcielić się w drona, który potrafi projektować i budować różnego rodzaju roboty. Mamy też możliwość testowania naszych kreacji, a także bawienia się razem z innymi osobami. Tytuł został opracowany i wydany przez szwedzkie studio niezależne Bad Yolk Games, założone przez byłych pracowników Machine Games (firmy odpowiedzialnej za współczesne odsłony serii Wolfenstein). Jest to debiutancki projekt tego dewelopera. Mechanika

Zabawa w Main Assembly jest podzielona na dwa etapy. W pierwszym tworzymy różnego rodzaju roboty, wykorzystując bogaty zestaw gotowych, modularnych części. Mamy też możliwość dostosowania wyglądu naszej kreacji np. zmiany koloru poszczególnych elementów lub zastosowania specjalnych przedmiotów kosmetycznych, które zdobywamy za postępy w rozgrywce.
Druga część gry polega na testowaniu stworzonych maszyn. Programujemy ich sensory i elementy zachowania, albo też określamy interfejs i sami przejmujemy kontrolę nad robotem. Olbrzymią rolę odgrywa tutaj zaawansowany silnik fizyki nasze dzieła mogą zostać uszkodzone w przypadku np. kolizji z jakimś obiektem. Warto jednak odnotować, że mamy możliwość dowolnego restartowania danej sekwencji i możemy odtworzyć swoją maszynę tyle razy, ile tylko zechcemy.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: WINDOWS 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3-4160 lub AMD
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 lub AMD
Miejsce na dysku: 3 GB

ZALECANE:
System operacyjny: WINDOWS 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-4460 lub AMD
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD
Miejsce na dysku: 3 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=OwWXbUjmzwU

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop