Killing Floor 2: Cyber Revolt (2016) [MULTi13-PL] [CODEX] [DVD9] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

Info

Tripwire Interactive producent
Tripwire Interactive wydawca

Premiera:
=========================
21 kwietnia 2015 wczesny dostęp
18 listopada 2016
18 listopada 2016 premiera PL
18 listopada 2016 Steam
26 marzec 2019

Gatunek: Akcji, FPP, FPS, horror, multiplayer, kooperacja

Tryb gry: multiplayer

Opis

Killing Floor 2 to brutalna strzelanka skoncentrowana na kooperacyjnym trybie multiplayer. Produkcję opracowało odpowiedzialne za pierwszą część studio Tripwire Interactive, czyli zespół mający na koncie także serię Red Orchestra.
Gra nie posiada rozbudowanej warstwy fabularnej. Akcja toczy się w bliskiej przyszłości i opowiada o walce małych grup doskonale wyszkolonych żołnierzy z hordami krwiożerczych mutantów, będących efektem eksperymentów medycznej korporacji Horzine Biotech. W momencie rozpoczęcia zabawy potwory opanowały wiele ludzkich miast i wśród dostępnych map znajdziemy m.in. zrujnowany Paryż. Całość utrzymana jest w klimacie horrorów klasy B.

Killing Floor 2 zbudowano na podobnych fundamentach co pierwowzór. Ponownie otrzymujemy więc nastawioną na tryb kooperacyjny pierwszoosobową strzelankę, w której niewielka grupa graczy wspólnymi siłami musi odpierać ataki kolejnych fal morderczych mutantów. Gra jest trudna i przetrwanie wymaga ścisłego współpracowania z towarzyszami broni. Po poradzeniu sobie z każdą grupą mutantów, zyskujemy chwilę oddechu, kiedy to możemy przegrupować siły, zreperować uszkodzone barykady i odwiedzić handlarzy, gdzie za zarobioną na zabijaniu potworów gotówkę kupujemy amunicję i uzbrojenie. Pod koniec każdej fali wrogów czeka nas starcie z potężnym bossem.
Rozgrywkę urozmaica system rozwoju. Poziomów doświadczenia jest 25 i każdy odblokowuje dwie nowe umiejętności. Na raz możemy włączyć jednak tylko jedną z każdej pary. Mocno przerobione zostały też poziomy trudności. W poprzedniej części różniły się one tylko szybkością i wytrzymałością mutantów, natomiast teraz przeciwnicy stają się bardziej agresywni oraz zyskują dodatkowe zdolności.
Projekt opracowano przy użyciu znacznie większego budżetu niż w przypadku pierwowzoru. Zapewniło to wyraźnie lepszą jakość grafiki, z wyższym poziomem detali oraz realistycznymi animacjami opartymi na technologii motion capture. Autorzy zaimplementowali również rozbudowany i bardzo brutalny system obrażeń. Ciało każdego mutanta podzielone zostało na wiele oddzielnych części. Możliwe jest np. oderwania pociskami mięsa od czaszki potwora, następnie przebicie kości w celu odsłonięcia mózgu, który na końcu poszatkujemy na małe kawałki. Zintegrowany z tym jest realistyczny silnik fizyczny, zapewniający ciałom wrażenie posiadania właściwej wagi, a podczas zabawy na mapy wylewane są hektolitry krwi, która pozostaje widoczna aż do końca meczu.

Wymagania sprzętowe

Wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows 7, 8, 10 (64)
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2,7 GHz
RAM: 3 GB
Karta graficzna: GeForce GTS 250 512MB, DirectX 10
Wolne miejsce na dysku twardym: 28 GB

Opis instalacji

1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Skopiuj zawartość katalogu &quotCODEX&quot do folderu z grą
5. Graj
6. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Additions
===================
Killing Floor 2: Mr Foster Dosh Jacket
Killing Floor 2: Alienware DLC
Killing Floor: Uncovered

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=8r1Wb97XUT4

Rozmiar: 31.63 GiB

sprawdź horoskop