James Cameron’s Avatar: The Game chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Dystrybutor: Ubisoft Polska
Premiera Świat: 04 grudnia 2009
Premiera Polska: 18 grudnia 2009
Strona Domowa: wejdź »
Gatunek: Akcja / RPG

Inne Platformy: PC PS3 PSP WII DS

Steven Spielberg, by stworzyć Park Jurajski, pierwszy prawdziwie fantastyczno-realistyczny film, potrzebował trzech lat. James Cameron czekał aż czternaście, by wykreować swoje magnum opus o tytule Avatar. Nie chodzi w nim o fabułę: ot sparaliżowany od pasa w dół weteran Jae Sully, wieczny bojownik o wartości, których nie rozumie, leci na planetę Pandorę, na której – jak się dowiaduje – zginął jego brat bliźniak. Tam też ląduje w samym środku konfliktu prowadzonego przez mieszkańców Pandory, niebieskich tubylców zwących się Na'vi oraz ludzkie sił specjalne chcące ujarzmić Pandorę. Bohater zakochuje się, bierze udział w wojnie, aż wreszcie staje przed dylematem moralnym, dla kogo i o co walczy. Fabuła, jakich wiele w filmach powstałych w ostatnich latach, dlatego trudno zrozumieć, skąd aż taki szum wokół tej produkcji.

Podobnie jest z grą o tym samym tytule, tworzoną na current geny przez zasłużone studio Ubisoft. Fabuła w grze w zasadzie nie pokaże tego, co zobaczymy w telewizji, skupiając się na początkach kolonizacji planety i walkach Na'vi oraz armii RDA (Resources Development Administration). Sama planeta, niegościnna dla człowieka, ma zaskakiwać zarówno oryginalnością, jak i niedostępnością dla ludzi. Przykład? Choćby powietrze, którym ludzie nie mogą oddychać, co zmusi ich do stworzenia tytułowych awatarów – hybryd ludzi i Na'vi, a dokładnie rzecz ujmując: ciał Na'vi, będących w stanie oddychać na powierzchni, ale obdarzonych ludzką świadomością. Oprócz tego Pandora utrudni ludziom życie miejscową fauną: nosorożcami z głowami ryby młota, żmijowilkami czy rojami gigantycznych insektów, mogących zrzucić z nieba helikopter.

Zdjęcie
My wcielimy się w jednego z podstawowych żołnierzy RDA, którego zadaniem jest ułatwić ludziom działania wydobywcze i kolonizatorskie. Na początku będziemy odpowiedzialni za montaż rezonatorów (urządzeń sonarowych odstraszających swoim dźwiękiem zwierzęta – widzieliście to w Half Life 2), wybijanie zwierzątek, eskortę naukowców lub pracowników czy zasadzki na przedstawicieli Na'vi. Sama gra ma być klasycznym TPP, gdzie – obserwując bohatera zza jego pleców – będziemy biegać po planecie i niszczyć coraz to większe i potężniejsze potwory, przypominające po części te z mezozoicznej kredy. Jakieś skojarzenia z Lost Planet 2? I bardzo słusznie, zresztą plotki mówią, że właśnie z powodu Avatara Capcom zdecydował się na wznowienie swojej produkcji.

http://www.gry.wp.pl/gry/avatar-the-game,14393,zapowiedz,2784,1.html
http://www.onet.tv/james-cameron-s-avatar-the-game-trailer-3,5780814,9,klip.html#
http://www.komputerswiat.pl/galerie/gry/2010/01/james-camerons-avatar-the-game.aspx

Linki do cracka.
http://rapidshare.com/files/335222441/Crack.rar
OR:
http://pl.hotfile.com/dl/24172331/8a328ac/Crack.rar.html

Rozmiar: 2.24 GiB

sprawdź horoskop