Inmates 2017 [MULTi7 ENG] [ISO] [HI2U] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie HI2U: 5 Października 2017
Premiera Gry: 5 Października 2017
Gatunek: Przygodowe, Horror, Indie
Producent: Davit Andreasyan
Wydawca: Iceberg Interactive
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Rosyjski

…( Opis )…
Inmates to narracyjna gra przygodowa w konwencji horroru psychologicznego wydana przez firmę Iceberg Interactive. Za jej produkcję odpowiada debiutujący twórca Davit Andreasyan.
Głównym bohaterem Inmates na platformę PC Windows jest Jonathan, który budzi się z koszmarnego snu w podejrzanej celi. Nie ma pojęcia, w jaki sposób się tu znalazł ani czy na pewno się obudził, jak zapewnia go dochodzący z radia głos. Jakkolwiek by nie było, Jonathan jest zmuszony odkryć tajemnicę zrujnowanego kompleksu.
Pod względem rozgrywki Inmates nie odbiega zbytnio od podobnych przygodówek w stylu Amnesia: Mroczny Obłęd. Gracze eksplorują ponure lokacje starając się odkryć sekret ośrodka, po drodze rozwiązując dziwaczne zagadki. Jednak zamiast straszenia potwornymi wrogami produkcja kreuje ponury nastrój poprzez niepokojące sceny doświadczane przez głównego bohatera. Istotną rolę odgrywa interakcja z otoczeniem, niezbędna do odkrycia tajemnic gry.
Inmates na platformę PC Windows powstał na silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu oferuje wysokiej jakości oprawę wizualną. Gra pozwala na sterowanie za pomocą klawiatury i myszki lub pada.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 470 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista/7/8/10 64-bit
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop