Horizon.Zero.Dawn.Complete.Edition.(v6278995)-GOG 2020 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Guerrilla Games
wydawca: Sony Interactive Entertainment
data premiery gry: 7 sierpnia 2020

Opis
Horizon Zero Dawn to gra akcji z widokiem TPP, elementami RPG i otwartym światem, osadzona w odległej postapokaliptycznej przyszłości, w której świat opanowały mechaniczne stworzenia. Produkcja zadebiutowała jako tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation 4, jednak po ponad trzech latach doczekała się premiery na komputerach osobistych (w zawierającej dodatek Frozen Wilds wersji Complete Edition). Pozycja jest dziełem holenderskiego studia Guerrilla Games, znanego przede wszystkim z serii strzelanek Killzone.

Akcja Horizon Zero Dawn rozgrywa się w czasach, gdy ludzkość najlepsze lata dawno ma za sobą. Cywilizacja upadła, a jednostki, które zdołały przetrwać, gromadzą się w plemiona zamieszkujące dzikie tereny nowego świata. Jednak nie wszystko na planecie cofnęło się w rozwoju nadrzędną rolę w środowisku przejęły maszyny, które w niewyjaśnionych okolicznościach wyewoluowały w inteligentne zwierzęta?. Gracz wciela się w Aloy młodą, ciekawską i wojowniczą dziewczynę, która pragnie zgłębić tajemnice dawnej cywilizacji, jednocześnie starając się poznać własne przeznaczenie.

Rozgrywka w Horizon Zero Dawn toczy się w otwartym świecie. Jest to rozległa i zróżnicowana kraina, obejmująca m.in. rozmaite obszary dzikie, obozy i wioski poszczególnych plemion, a także ruiny pozostałe po pradawnej cywilizacji. Miejsce to jest jednocześnie pełne niebezpieczeństw w postaci rzeczonych mechanicznych stworzeń. Na szczęście Aloy świetnie radzi sobie w walce i jest wyposażona w uzbrojenie stworzone z części pokonanych maszyn mowa tu głównie o futurystycznych łukach, miotaczach lin oraz innych broniach dystansowych. Dzięki temu bohaterce niestraszne są nawet największe bestie, jak np. przypominający tyranozaura gromoszczęk.

Horizon Zero Dawn jest mieszanką przygodowej gry akcji i skradanki (te same problemy można więc rozwiązywać na rozmaite sposoby), a całości dopełniają elementy RPG, obejmujące m.in. rozwój postaci, interakcję z NPC oraz przyjmowanie i wykonywanie zadań dla różnych frakcji. Nie brakuje też zbierania przedmiotów i wykorzystywania ich w craftingu, służącym głównie do konstruowania amunicji, pułapek i mikstur

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 64-bits
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX 6300 3.5GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon R9 290 (4GB)
Miejsce na dysku: 100 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 64-bits
Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5GHz lub Ryzen 5 1500X 3.5GHz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8GB)
Miejsce na dysku: 100 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_horizon_zero_dawntm_complete_edition_6278995_(64bit)_(44600).exe
2, Zainstaluj wszystko z folderu Patch
3. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
4. Graj

Zawartość wstawki:
.Horizon Zero Dawn
.The Frozen Wilds expansion
.Carja Storm Ranger Outfit and Carja Mighty Bow
.Carja Trader Pack
.Banuk Trailblazer Outfit and Banuk Culling Bow
.Banuk Traveller Pack
.Nora Keeper Pack
.Digital art book

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=8WMqD

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop