Hellmut: The Badass from Hell 2017 [MULTI-PL] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Hellmut: The Badass from Hell
Gatunek: Akcja, Niezależne
Producent: Volcanicc
Wydawca: Grindstone
Data wydania: 2017
Język: Polski Angielski MULTI12
Zmiana w opcjach gry
Wersja: Beta build v.1.03

http://store.steampowered.com/app/705620/Hellmut_The_Badass_from_Hell/

Ludzkość znowu w opałach, bo oto otwierają się bramy piekieł Nie, to nie ma nic wspólnego z pewną grą o nazwie Mood, ale od tyłu, weź nam nie imputuj To nie jest jakaś byle oklepana pierwszoosobowa strzelanina, bo ma ohydne demony, potężne spluwy, chlapiącą krew i… No dobra, może jednak inaczej.

Otrzymujesz dar nieśmiertelności No, przynajmniej to, co z ciebie zostało, otrzymuje. A nie zostało wiele po zeżarciu przez demony. Jeśli chcesz odzyskać swoje ciało, musisz teraz ubić trochę tych demonów… a właściwie to trochę mnóstwo demonów. W sumie można to uznać za demonoetniczną rzeź. Spodziewamy się niniejszym wściekłych listów od demonicznych lobby z żądaniami wytłumaczenia, jak nasza gra pozwala na aż takie ich siepanie, i to bez śladu moralnej refleksji. No ale tobie pasuje, prawda?

Hellmut: The Badass from Hell oferuje szybką akcję wśród huraganów pocisków i mroku lochów, gwarantując szkodliwe wręcz dawki absurdu, przed którym nie ma żadnej obrony. Wykorzystuj najróżniejsze przemiany i odblokowuj nowe za każdym razem, gdy ukończysz rozgrywkę. Mierz się z losowo generowanymi bossami w losowo generowanym świecie, pokonuj demoniczne hordy, zagarniaj cenne skarby i kamienie dusz, chwytaj potężny oręż i używaj wachlarza zdolności, by ocalić ludzkość Albo chociaż siebie, a to frajda nie gorsza niż ratowanie ludzkości.

Każda przemiana zapewnia ci nowe metody zarzynania coraz to kolejnych demonicznych band Dowódź szczurami jako ich król, przemień się w orkową wróżkę z jej potężną magią (no, jak na standardy orkowych wróżek…), zatapiaj wrogów w podejrzanym szlamie szlamogluta i ogólnie stawaj się najróżniejszymi spośród niewiarygodnych potworności, które nasz marketing sprawnie pominął w owej prezentacji.

Słuchaj, skoro nadal to czytasz, to chyba cię to ciekawi. Wkliknij nas na steamową listę życzeń i czekaj na zniżkę… albo ulituj się nad głodującymi twórcami i zafunduj nam tydzień z jedzeniem. Wiesz, demony się same nie zarżną

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7/8/10 64bit
Procesor: Intel Pentium 1.2GHz, or compatible
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD4600 or compatible
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: Any

Zalecane:
System operacyjny: Windows 10 64 bit
Procesor: Intel i5 2.5GHz or compatible
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GeForce 680GTX or higher
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: Any

Zainstaluj
Graj

Rozmiar: 434.74 MiB

sprawdź horoskop