hack//G U Last Recode 2017 [MULTi4 ENG] [REPACK FITGIRL] [SELECTIVE DOWNLOAD FROM 11 6 GB] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie FITGIRL: 8 Listopada 2017
Premiera Gry: 3 Listopada 2017
Gatunek: RPG, Fantasy, Science Fiction, Manga i Anime, Reedycje/Remastery/Remaki, jRPG
Producent: Cyberconnect2
Wydawca: Bandai Namco Entertainment
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Japoński

…( Opis )…
.hack//G.U. Last Recode to wydana na platformę PC Windows kolekcja zawierająca zremasterowane wersje trzech japońskich RPG-ów składających się na trylogię hack//G.U., wydaną pierwotnie wyłącznie na PlayStation 2. W skład zestawu wchodzi .hack//G.U. vol. 1//Rebirth z 2006 r. oraz wypuszczone w kolejnym roku .hack//G.U. Vol.2//Reminisce i .hack//G.U. Vol.3//Redemption. Zarówno pierwowzory, jak i odświeżone wersje opracowało studio CybercConnect2.
Gry stanowią zamkniętą trylogię i znajomość poprzednich odsłon marki .hack nie jest potrzebna do zabawy. Akcja toczy się wewnątrz MMORPG przyszłości znanego jako The World. Głównym bohaterem jest gracz imieniem Haseo, którego przyjaciółka została zabita w wirtualnym świecie przez gracza o ksywce Tri-Edge, w wyniku czego w świecie rzeczywistym zapadła w śpiączkę.
Zadaniem gracza jest zemszczenie się, jak również odkrycie, co spowodowało anomalię w systemie, która sprawia, że śmierć postaci niektórych użytkowników ma tak drastyczne konsekwencje dla ich prawdziwych ciał.
Wszystkie trzy gry wchodzące w skład wydanego na platformę PC Windows .hack//G.U. Last Recode to klasyczne zrealizowane japońskie RPG-i. Podczas zabawy zajmujemy się więc eksplorowaniem świata, wypełnianiem zadań, rozwijaniem bohatera oraz towarzyszących mu członków drużyny. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, ale akcja pauzuje przy otwieraniu menu, pozwalając nam spokojnie wybrać umiejętności, przedmioty i zaklęcia do użycia. Produkcja symuluje również fakt, że otaczający Haseo świat nie jest prawdziwy, pozwalając na wylogowanie się z gry i sprawdzenie wiadomości oraz forum na komputerze w domu bohatera.
Co ciekawe, w przeciwieństwie do większości remasterów autorzy nie ograniczyli się tylko do odświeżenia strony wizualnej. Zamiast tego mocno przerobili także samą rozgrywkę, tak aby poprawić większość problemów, na które narzekali gracze. Wszystkie ulepszenia, jakie do serii wprowadziło .hack//G.U. Vol.3//Redemption, zostały dodane do wcześniejszych dwóch odsłon. Ponadto pojawiła się opcja powtórzenia bitwy, jeśli zginą w niej wszystkie postacie. Dostępny jest też opcjonalny tryb Cheat Mode, w którym zaczynamy rozgrywkę z maksymalnym poziomem rozwoju oraz najlepszym ekwipunkiem.
Poruszanie się postaci po świecie gry zostało znacznie przyspieszone. Zwiększona do dziewięćdziesięciu została maksymalna liczba przedmiotów niesionych przez każdą z postaci. Ponadto interfejs zarządzania ekwipunkiem wzbogacił się m.in. o opcję sortowania oraz funkcję wielokrotnego użycia konkretnych typów obiektów.
W bitwach zabrakło denerwujących pauz pomiędzy wydaniem rozkazu a jego wykonaniem. Cała rozgrywka została przebalansowana, tak aby zmniejszyć grindowanie. Przyśpieszeniu uległo tempo rozwoju bohaterów. Ponadto można zapauzować grę w dowolnym momencie.
W porównaniu z pierwowzorami na PlayStation 2 wszystkie trzy produkcje wchodzące w skład kolekcji oferują liczne ulepszenia graficzne, w tym przede wszystkim rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Ponadto zarówno filmiki ze scenkami przerywnikowymi, jak i interfejs zostały odświeżone, tak aby nie odstawały od reszty oprawy wizualnej.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i3-2125 3.3 GHz/AMD A10-7850K 3.7 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6870 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
…( Info )…

Czas Instalacji: 30-120 Min (zależne od wydajności PC)
Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania – 11.6 GB

…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 39.90 GiB

sprawdź horoskop