Gothic III chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Producent: Piranha Bytes
Wydawca: JoWood Productions
Dystrybutor PL: CD Projekt
Premiera PL: 3 listopada 2006
Gatunek: cRPG
Data wydania: 13 października 2006
Wersja językowa: polska (napisy i dialogi)
Tryby gry: single player
Nośnik: 1 DVD

Wymagania Sprzętowe:
*Procesor: Pentium 4 3 GHz
*RAM: 1.0 Gb Xp / 1.5 Gb Vista
*Karta Graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
*HDD: 4.6 GB
*Windows: XP/Vista/Seven

Gothic to jedna z najpopularniejszych komputerowych gier fabularnych. Do tej pory dwie pierwsze części, wraz z dodatkiem Noc Kruka, sprzedały się w naszym kraju w olbrzymiej ilości kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy! Fabuła gry gwarantowała dziesiątki godzin zabawy, a fani serii do tej pory opowiadają sobie o wydarzeniach z różnych części.

W dwóch pierwszych częściach serii Gothic przebyłeś długą drogę od pospolitego więźnia po bohatera Khorinis, bogatej w zasoby naturalne wyspy o strategicznym znaczeniu. Teraz nadszedł czas, abyś wraz ze swoimi starymi przyjaciółmi odkrył i walczył na ziemiach Myrtany – głównego kontynentu.

Sytuacja jest beznadziejna: orkowie pokonali wojska Króla Rhobara i władają najważniejszymi regionami Myrtany, niewoląc populację ludzką. Tylko podstępni mieszkańcy południa i nieokrzesani barbarzyńcy z mroźnej północy zdołali oprzeć się dominacji orków. Najeźdźcom przeciwstawiają się jeszcze rebelianci, czający się pośród głębokich cieni w lasach Myrtany, próbujący prowadzić wojnę podjazdową z wrogimi siłami.

!!!I NSTRUKCJA INSTALACJI RAZEM Z GRĄ !!!

Rozmiar: 4.44 GiB

sprawdź horoskop