Goin Downtown [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Silver Style ( producent )
The Games Company ( wydawca )
IQ Publishing ( dystrybutor PL )
przygodowe
23 maja 2008 ( światowa data premiery )
10 sierpnia 2010 ( data wydania w Polsce )
PC
tryb gry: single player nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+

wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB, 4 GB HDD, Windows XP/Vista

Goin' Downtown jest klasycznie zrealizowaną przygodówką typu point&click. Gra jest dziełem niemieckiej firmy Silver Style. Producent ten znany jest za sprawą innych przygodówek, takich jak Everlight: Power to the Elves czy Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens.

Akcja Goin' Downtown rozgrywa się w 2072 roku i przenosi gracza do futurystycznego Nowego Jorku. W trakcie zabawy wcielamy się w policjanta Jake’a. Pewnego dnia bohater znajduje na ulicy obok swojego apartamentu nieprzytomną kobietę. Okazuje się, że urodziwa niewiasta cierpi na amnezję, a niedługo później ginie w dziwnych okolicznościach. Jake podejmuje śledztwo, mające na celu wyjaśnienie, kim była tajemnicza Rose oraz dlaczego zginęła. Autorzy scenariusza zadbali o wiele interesujących zwrotów akcji, powiązanych z kolejnymi odkryciami policjanta.

W grze zawarto pewne akcenty humorystyczne, co w szczególności widoczne jest na przykładzie zabawnie wykonanych postaci niezależnych. Podczas rozgrywki rozmawiamy z kilkunastoma osobami i odwiedzamy takie lokacje, jak choćby tajny magazyn chińskiej mafii, mieszkanie prostytutki w dzielnicy uciech czy supernowoczesny symulator rzeczywistości. W trakcie śledztwa musimy umiejętnie prowadzić dialogi, aby zyskać pożądane informacje. Oprócz tego zajmujemy się zbieraniem dowodów rzeczowych i rozwiązywaniem zagadek.

Oprawa wizualna Goin' Downtown prezentuje się stosunkowo nietypowo, wyraźnie nawiązując do popularnej technologii cel-shading. Całość sprawia bowiem wrażenie uczestniczenia w komiksie. Uwagę zwracają efekty oświetlenia otoczenia oraz głównych bohaterów. Duży nacisk położono także na szczegółowe zaprojektowanie plansz. Jake w trakcie swojego śledztwa udaje się do około czterdziestu miejsc, przy czym z oczywistych względów najciekawiej prezentują się lokacje pokazujące ulice Nowego Jorku przyszłości.

screen:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6536

1- Unpack, burn or mount
2- Install game
3- Copy the crack from PROPHET dir to bin folder

Rozmiar: 724.43 MiB

sprawdź horoskop