Generation Zero (v16.02.2021)-ElAmigos [PL] [iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Avalanche Studios
wydawca: Avalanche Studios
wydawca PL: Cenega S.A.
data premiery gry: 26 marca 2019

Opis
Generation Zero jest nastawioną na multiplayerową zabawę grą akcji, opracowaną przez zespół Avalanche Studios ekipę, w której portfolio można znaleźć takie tytuły, jak Mad Max, theHunter: Call of the Wild czy seria Just Cause. Produkcja powstała z myślą o platformie PC, PS4 i XONE.

Generation Zero zabiera nas w podróż do alternatywnej wersji Szwecji z 1989 roku. Kraj został opanowany przez ciężko uzbrojone maszyny, a ludzie są zmuszeni do partyzanckiej walki o przetrwanie. W trakcie zabawy wcielamy się w śmiałków, którzy próbują stawić opór mechanicznym adwersarzom, stopniowo poznając powody inwazji.

W wydanym na platformie PC, PS4 i XONE Generation Zero akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra oddaje do naszej dyspozycji rozległy otwarty świat w toku zmagań przejmujemy kontrolę nad bohaterami zróżnicowanymi pod kątem umiejętności z tego względu kluczem do sukcesu jest ścisła współpraca pomiędzy nimi. Ważną rolę obok eksploracji odgrywają starcia z przeciwnikami, którzy różnią się między sobą rozmiarami, uzbrojeniem i odpornością na obrażenia z największymi oponentami walczymy na raty?, krok po kroku pozbawiając ich broni, sensorów czy elementów pancerza. Co ciekawe, wrogowie nie odradzają się z każdym naszym zalogowaniem się do gry raz uszkodzeni, noszą na sobie ślady walki tak długo, aż uda nam się ostatecznie odciąć im zasilanie, bez względu na to, jak dużo czasu minie. Z pokonanych przeciwników możemy zbierać przydatny loot, dzięki czemu z czasem zwiększamy swój potencjał bojowy. Zmagania uatrakcyjniają zmienne warunki atmosferyczne oraz cykl dnia i nocy.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: (64bit) – Windows 7 SP1
Procesor: Intel i5 Quad Core
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM / Intel Iris Pro Graphics 580
Miejsce na dysku: 35 GB

ZALECANE:
System operacyjny: (64bit) – Windows 10
Procesor: Intel i7 Quad Core
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GTX 960 / R9 280 – 4GB VRAM
Miejsce na dysku: 35 GB

Opis instalacji
1.Wypal/zamontuj obraz .iso w napędzie wirtualnym
2.Zainstaluj grę w wybranym folderze
3.Graj

DLC:
.US Weapons Pack
.FNIX Rising
.Apparel Crafting
.Blockbuster Vanity Pack
.Alpine Unrest
.Rivals & Experimental Weapons
.Vanity Pack
.Schweet Vanity Pack
.Bikes
.Tubular Vanity Pack
.Pre-Purchase Content

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=wtvVuF3dE1c

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop